Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Nočné vstávanie

Ahojte mamičky, môj 6 mesačný synček doteraz pekne v noci spinkával. Vstával raz max. 2x na papanie a hneď aj zaspal naspäť a spinkal. Asi mesiac dozadu začal skoro vstáva, ale neriešila som to nejak veľmi keďže dobre spinkal. Posledný týždeň mi pekne večer okolo 8-mej zaspinká a od takej 22:00 je hore káždú hodinku. Cucne si mliečka a po chvíľke zaspinká. Vie mi niekto poradiť prečo sa tak radikálne zmenil jeho režim? Môže to byť spojené s rastom zúbkov? (už máme dva zúbky a mám pocit že idú ďalšie). Budem veľmi vďačná za akúkoľvek radu, lebo neviem ako dlho to takto budem vládať praktizovať :-(  ĎAKUJEM

 • anonym
  19.10.2010, 14:07

  Ahojky,

  aj ja som riešila tento problém. Mám ročnú dcérku a presne to isté sa aj mne prihodilo. Najprv som myslela, že je hladná, alebo že mám nedostatok mliečka, alebo zúbky, alebo cez deň má veľa podnetov... Jednoducho to treba prežiť. Tiež si len cucla a zaspala.

  Kamoškina dcéra to mala tiež, ale oni prišli na to, že chce mať vlastnú izbičku resp. oni najprv dali mliečko, potom okúpkali, a dali spinkať do postieľky do izbičky. A dieťatko začalo spinkať celú noc. Ale ona už nekojila...

  Myslím, že je to dosť individuálne.

   

 • mataz autor
  19.10.2010, 14:11  A ako si to riešila ty, a ako dlho to u Vás trvalo?

 • anonym
  19.10.2010, 17:40

  Nijako som to neriešila. Čakala som, kým to prejde. A prešlo to. Myslím, že to trvalo mesiac.

  Držím prsty.

   

 • mataz autor
  19.10.2010, 18:42

  Ďakujem zatiaľ. Pekný večer

 • monči
  20.10.2010, 05:51

  ako písal anonym,môže byť milion veci,pre ktoré nespí.a je tiež pravda,že ju možno rušíte.už to nie je to maličké bábätko,ktoré podnety z okolia príliš nevyrušovali.ak chceš,skús ju dať spať do svojej izby,prípadne naopak,ak spáva sama vo svojej izbe,skúste si ju dať do spálne,teda,ak vám to nevadí.mne takto spávali obaja synovia (ten mladší ešte stále tak spáva) a riešim to tým,že spia so mnou v posteli.manžel pracuje na týždňovky,takže sa v posteli netlačíme,ale ani cez víkend nerobím výnimku a nemusím sa toľko preberať,len sa prehodím na druhú stranu a hotovo.ale poteším ťa,raz to prejde.

  p.s.:v takých 15-tich nastanú iné problémy,napr.že budeš hore preto,kedy sa to tvoje dieťa vráti z diskotéky domov. :green: :green: :green: :green: :green: :green: :green: :green: :green: :green: :green:

+ -
Príspevkov: 5