Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Problémy so zaspávaním

Mám ročného chlapčeka ktorý mi nevie zaspať. Ani večer, ani cez deň. Doteraz spinkával krásne, 2x po 2h cez deň a večer som ho uložila o 20h a búval do rána. Teraz asi týždeň má problém zaspať, trvá aj hodinu kým zaspinká. Neviete niekto poradiť? Vopred ďakujem

  • anonym
    14.10.2010, 15:29

    Ja mam tiez pomaly rocneho chlapca. Tiez mi doteraz pekne spinkal 2x ale ako je vacsi tak spi uz len raz. Poobede mi zaspi sa aj vecer zaspava sam sice ako kedy ale zaspi sam.Niekedy Vecer si ho dam k sebe aby zaspinkal a potom ho prehodim do pstielky sice sa mi zobudi este v noci ze je hladny ale potom uz aspinka az do rana . neviem cim by to mohlo byt chlapci su asi proste taky aky su:)

  • monči
    14.10.2010, 20:34

    prejdite na jeden spánok denne,zo začiatku to bude trošku ťažšie,pretože sa určite objaví únava,ale presne takto sa správal môj starší syn,ked "chcel" vynechať jedne spánok.je pravda,že po pár dňoch sa vrátil opäť na dva spánky (asi si jeho telo uvedomilo,že ich ešte potrebuje),ale po určitej dobe nastal rovnaký problém a opäť sme museli prejsť na jeden spánok.trvalo to asi dva-tri týždne,kým si zvykol vydržať a je fakt,že ten jedne spánok predĺžil na tri hodiny,niekedy aj viac.toto býva často blbé obdobie,kedy dva spánky sú veľa a jeden málo :excited: :excited: :excited:

+ -
Príspevkov: 2