Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Polročné bábätko

Ahojte mamičky,

čo všetko už dokážu vaše bábätká? Ako ich motivujete k novým veciam a ako ich zabávate, akými hrami, riekankami, cvikmi...?

Ďakujem za rady a prajem krásny deň

 • Oluska8888
  24.02.2010, 19:46

  Ahoj Danny,ja uz mam sice 11 mesacne dieta,ale tiez ked som chcela nieco dosiahnut,tak to chcelo hlavne pevne nervy...vzdy som sa snazila syna na nieco namotat a ked to vyslo a zacala som s nim cvicit,postupne,ale islo to....Pri tom,ked sme cvicili,tak sme si spievali vsetky detske pesnicky,rozpravala som mu rozpravky,ukazovala obrazky a tak...Hlavne som syna za vsetko pochvalila...teraz uz nemame problem z nicim...

 • 27SISA
  25.02.2010, 08:32

  Ahoj.Ja som s mojou Alex začinala tak,že som som ju zaujala jej oblúbenou hračkou.Pri tom sa naučila loziť do predu.Takto mi to vyšlo aj pri prvej.Bolo to dobre aj pri jedle.Mala ju vedla seba a v klude sa najedla

 • Danny
  25.02.2010, 14:26

  A nejaké dobré stránky na nete na túto tému... texty riekaniek, hry, cviky...

 • jjudit
  26.02.2010, 21:02

  Ahoj Danny,
  mozem ti poradit ja som brala inspiraciu na webe mama a ja v oddeleni dieta , batola a vyhladaj si chronologicky vyvoj 6.mesiac a tam mas celkom zaujimave citanie.
  drzim palce

 • sandras
  27.02.2010, 12:28

  obdobie od polroka do cca. roka bolo pri oboch deťoch najnáročnejšie ... detičky začnú objavovať svet a nechcú už ležať, našu pozornosť si vyžaduju neustále, lebo samé sa zahrať ešte nevedia.

  Je čas prihlásiť sa na baby-plávanie alebo baby-gymnastiku (ak máte takú možnosť), začať navštevovať materské cetrá. V tomto veku sme začali deťom čítať knižky, pozerať najjednoduchšie obrázky, naučili sme ich takú klasiku Ťapi-ťapi a aký bude velký a silný, vela spievali (odporúčam zohnať CD od Podhradská a Čanaky). A hlavne veeeeela chodili von.  

+ -
Príspevkov: 5