Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Skúsenosti s kúpaním...:)

Ahojte milé mamičky...:) Podelte sa s ostatnými mamičkami vaše príhody s kúpaním vašej ratolesti? Ako sa zbavilo toho strachu kúpať sa? Kúpete ho vo velkej vani alebo v malej detskej???:)))

 • anaja
  10.02.2010, 20:49

  Ahoj, no ja som svoje dcerky kúpala zo začiatku vo vaničke, a keď už mali "málo" miesta, prešli sme do vane. Spomínam, že niekedy keď sa kúpali vo vaničke tak po okúpaní musel manžel utieraťaj zem:lol: (samozrejme nie zo začiatku....) Moje slečny boli také malé "rybky".......(síce niekedy ešte aj sú);-) .  No staršia mala aj také obdobie okolo dvoch rokoch, že sa straaašne bála vody:-( , ale chválabohu netrvalo dlho.....

 • mackica
  10.02.2010, 21:37

  ahoj, moj prvorodeny prve tri mesiace reval ako keby sme ho z koze drali bez ohladu na to, ci bol napapany alebo nie, ci bol unaveny alebo nie. proste plakal. dako som to velmi neriesila, vzdy som sa ho snazila rychlo okupat a von z tade, lebo zo mna lialo vzdy....samozrejme pot. potom to akosik samo preslo. kupala som ho v malej vanicke, ale v tej klasickej, nie v tych mini ktore sa predavuju dnes a 4mesacne dieta tam nevojde. druhorodeny sa kupe od narodenia strasne rad a cvachce ako ryba vo vode, kupelnu musim za kazdym umyvat. vody sa neboji vobec, a teraz ako je uz pohyblivejsi, tak uz nielen dlazku ale aj pracku a zrkadlo musim umyvat, ked sa on kupe.

 • monikanikol
  10.02.2010, 21:37

  Naša Nikol má už teraz 1,5 roka a je veľká milovnica vody. Ako bábo sme ju kúpali vo vaničke (tiež sme si občas poplakali) a ked už nám bola vanička malá a Nikol už sedela,tak sme prešli do veľkej vane,zo začiatku bola v šoku a nechcela sa tam kúpať,ale prešlo to. Ako polročný sme začali chodiť na detské plávanie a myslím,že aj to veľmi pomohlo. Skús zvážiť kedy sa kúpete či už tvoje dieťa nieje príliš unavené.

+ -
Príspevkov: 3