Diskusie

Vytvoriť diskusiu

hry s deťmi

Ahoj, maminy, čo robite alebo ste robievali s takym 11mesač.krpcom dnu, keď je von škaredé počasie, mne už akosi dochadza inšpirácia. Náš malý je taký neposeda a pri ničom nevydrží dlhší čas. Vopred ďakujem za nápady.

 • zuzika
  28.06.2009, 15:41

  Ahoj, no to je ťažké. Naša slečna je strašný nezbedník, je asi horšia ako chlapec. Ale zato sa vie pekne pohrať. My si buď kotúľame loptu, hráme schovávačky, čítame knižky, pozeráme rozprávky - pri tých vydrží aj hodinu a keď je už veľmi zle tak zapneme internet, youtube a tam si púšťame rôzne detské pesničky a samozrejme pri tom tancujeme. A keď ani to nezaberá, tak je dovolím, vyhadzovať veci z jednej skrinky a z toho má najväčšiu radosť...neviem či som Ti poradila ale toto zatiaľ na našu slečnu platí, no najradšej je od rána do večera vonku

 • kukuk
  28.06.2009, 22:13

  Ja som na tuto temu raz pisala blog, tu je linka:

 • marip76
  29.06.2009, 17:02

  Ahoj,diky za rady a tipy. Toto všetko robievame aj my,ale nášho malého to zabaví ani nie na 5minút a hneď sa dáva zo sedu do plazenia alebo do stoja. Musím byť stále pri ňom,lebo keď idem len na záchod alebo niečo len rýchlo urobiť,tak hneď sa doplazí za mňou a to ho predtým obsypem hračkami a otvorím mu šuplík,ktorý može vyťahovať. A tancovať s ním? To sa pýta hneď na zem. Ale aj tak ďakujem a budem vymýšlať ďalej,hádam sa to časom zmení a niečo ho aj zaujme na dlhšie. :wink:

+ -
Príspevkov: 3