Diskusie

Vytvoriť diskusiu

svadba

Ahojte, vydávam sa o dva týždne a máme ročného syna. Aké máte skúsenosti a detmi na svadbe? Myslíte že mi tam bude spat v kočíku? Nechcem ho dávat nikomu, lebo sú iba hnevy preto, že kto po neho príde :-(

 • monikahb
  19.06.2009, 15:44

  ahoj....


  AJ ja mám svadbu o 2 týždne a moja dcérka má tiež jeden rok, vlatne presne v dneň svadby bude mať jeden rok...budeme mať malinkú svadbu, ale bude čo bude....spať v kočíku na to môžme zabudnúť...bude s nami a potom pojde spať a potom zase s nami a potom hmmm, uvidíme..... :?: :?:


  Tak ale gratulujem, držme si navzájom päste :D

 • skerinka
  19.06.2009, 15:56

  jééé to je milé, gratulujem :D  Možme pokecat čo to o svadbe... ale ten moj malý ma trápy. Chodieva spat o 21:00..a som zistila že kočík mu bude malý

 • verini
  19.06.2009, 18:25

  tak to vám obom srdečne gratulujem, a prajem aby ste to zvládli v poriadku...
  a poriadne si to užite..aj keď ten pocit nepoznám, aké to je vydávať sa už s dieťaťom... :)

  ale odporučila by som, ak deti poznajú niekoho, komu aj vy môžete dôverovať, zveriť im ich....
  určite im bude lepšie...a oni zo svadby nebudú mať nič...
  aj keď viem, že najspokojnejšie sme keď si ich máme samé pod dohľadom....

 • monči
  19.06.2009, 18:35

  kočky,v prvom rade vám blahoželám a držím palce,nech všetko dopadne,ako si želáte,hoci nepríjemnosti sa vyskytnú.a čo s deťmi?no,to je problematické,záleží od toho,kde tá svadba bude.ak bude niekde napr. v penzione,či hoteli,tak si tam zabezpečte izbu,do toho kvalitného elektronického strážcu a o problém by bolo postarané.ak táto možnosť nie je,nemôže prespať u niekoho známeho,kto býva v blízkosti a volal by v prípade núdze,na koho sa môžeš spoľahnúť.prípadne opatrovateľka,ale to by bolo asi posledné riešenie.iné ma nič teraz nenapadá. ;-) ;-)

 • cibina
  19.06.2009, 20:05

  Ahoj, my sme boli na svadbe vo februári, malý mal 15 mesiacov. Nechali sme ho u pestúnky, vôbec sme ho nebrali na svadbu. Síce som často volala, ako sa má, ale keďže už bol na ňu zvyknutý od roka, všetko bolo O.K. 
  No na svadbe bol ešte jeden pár, ktorí mali dieťatko v podobnom veku a chodili domov každú hodinu, potom dieťatko aj doniesli, ale bolo to pre neho dosť stresujúce.
  Záleží akú veľku svadbu máte, koľko ľudí..., či hostí malé pozná a pod.

 • verini
  19.06.2009, 22:44

  tak my sme boli tiež na svadbe, keď mala dcéra presne rok..
  poobede sme ju zobrali so sebou, takže vynechala poobedňajší spánok, čo sa odzrkadlilo večer keď sme ju doniesli domov na spanie, kde ju mala strážiť moja mama..
  problém bol však v tom, že ona s nami nebýva, býva dosť ďaleko, takže nebolo to to pravé...budila sa každú chvíľu od únavy, a my sme tiež stále pozerali na telefon, či nemusíme domov ak si s ňou nebude vedieť rady...predsa deti sú niekedy nevyspytateľné...

 • nanima
  20.06.2009, 10:23

  Milá skerinka, môj názor je taký, že by si si mala na svadbe zaobstarať nejakú kamarátku, ktorá by sa ti starala o malého. Nemusela by tam byť s ním celý čas, mohla by s ním aj niekam von výjsť. Pre také malé deti je to veľa hluku. Ty budeš mať aj iné povinnosti a je dobré, keď o malého sa bude mať kto postarať. Nejakú dôvernú kamarátku určite máš;-) . Držím palce, nech všetko dobre dopadne:D .

 • levicaiva
  20.06.2009, 20:47

  Ahoj bola som na svadbe s s rocnym dietatom. Ta hudba ho bude skor znervoznovat. Ak je to v kostole tak urcite. Na mestskom urade to nije az take hlucne. Lepsie by bolo keby som hore

+ -
Príspevkov: 8