Diskusie

Vytvoriť diskusiu

plávanie batoliat

Kam chodíte s deťmi (do 2-3 rokov) na plávanie? Ako ste spokojné s kvalitou a hygienou vody? Zaujíma ma hlavne Stredné a Západné Slovensko.

 • SandraS
  09.02.2009, 15:55

  ahoj, my sme s dcerou chodili v Žiline plávať cez firmu BEMA SLOVAKIA, a boli sme spokojní, chodilis me do bazenov va jednej MŠ a ZŠ v Žiline, 2x do týždna.

  ale odvtedy sa to pomenilo a so synom sa chystáme až okolo 3-4 rokov, ked bude väčší

 • jjarka
  09.02.2009, 18:23

  Ahojte, my chodíme plávať do Levíc, prevádzkuje to jedna pani zo Zvolena, plávame dva krát týždenne a sme úlne spokojní. Platíme 50eur za 8 lekcii. Ak máš dalšie otázky kľudne sa ozvi.

 • stankaG
  09.02.2009, 19:18

  ahoj, u nás sú výborné patince, hygiena a teplota vody sú na jedničku. aj prístup inštruktorky.zvlášť plávajú bábätká a zvlášť deti nad 1rok. voda je teplučká okolo 35 - 36 stupňov, majú veľa pomôcok....
  no a je to asi 12 km od komárna.

 • jezibaba
  10.02.2009, 07:43

  stanka, v Patinciach je bazén len pre malinké deti a nikto iný tam nemôže vojsť?

 • Julka
  10.02.2009, 08:01

  A v Bratislave neviete kde by sa dalo okolo 2rocnym babom a clekom slusna cena?????

 • jezibaba
  10.02.2009, 13:45

  asi som trhnutá, ale ja sa strašne bojím, aby malý niečo nedostal v tej vode. Napr. v Štúrove je taký vonkajší bazén pre najmenšie deti, ale dospelý tam nemôže ani nohu do vody dať. Takže nám je to figu platné. Raz sme boli v Bešeňovej a tam že detský bazén a mamičky tam sedeli na schodíkoch vo vode - to sa mi zdá odveci, aby deti nechytili nejaké mamičkovské gynekologické baktérie.

 • stankaG
  10.02.2009, 21:39

  ono to plávanie je myslím v pondelok keď sa mení voda....
  a samozrejme vtedy je tá miestnosť s tým horúcim bazénikom neprístupná pre verejnosť. my nechodíme zvlášť na plávanie miminiek, ale často sa tam kúpeme...a ani raz sa nám nič neporobilo...pritom dcéra má atopický ekzém a netoleruje kúpaliská. aj aj s malým sme tam boli prvý krát keď mal asi 4 mesiace....
  ja som spokojná :tup:
  raz sme boli súkromne dvaja s manželom a vtedy som z vírivky pozorovala výcvik malinkých bábetiek a som sa rozprávala s mamičkami čo tam chodia pravidelne aj s tou inštruktorkou...veľmi milá baba ;-)

 • Lasha
  04.03.2009, 13:46

  tiez som patrala po plaveckych jasliackach lebo ked bude syn vacsi chcem s nim chodit. Citala som diskusiu na www.modrykonik.sk  a tam maminy pisali vselico. Hlavne tam bola staznost na Babylook plavecke jasle ze tam babatka chytili nejaku chorobu, lebo voda bola zavadna a instruktorka to vedela a napriek tomu pokracovala v kurze. Dostala za to aj pokutu. Takze tymto jasliam sa vyhnem. V Banskej Bystrici su plavecke jasle Banby, plava sa aj v Bojniciach ale nie cez Babylook ale normalne v bojnickej nemocnici. V Trnave odporucali jaslicky Kvapka a v BA jaslicky Alva alebo Alve uz si presne nepamatam. Skuste si to hodit do Google a urcite sa dopatrate :)

+ -
Príspevkov: 8