Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Ticha noc!

Ahojte mamicky. Pozbate niektora text tejto piesne? Moja mala mi pri nej pekne zaspava, ale nepoznam ju celu, a nechcem jej stale opakovat jednu strofu. Prosim ak ju mate napiste mi ju. Dakujem a pekne sviatky
A nepoznate aj ine uspavanky?

 • PETKA2
  23.12.2008, 12:52

  Môžem povedať mojej mame, keď k nám príde večer, aby mi doniesla modlitebnú knižku.Tam to je určite a môžem ti to poslať.No ja mám ročného synčeka a od narodenia zaspáva na kolotoči na postieľku, ktorý hrá 5 melódií, svieti alebo mám na cd veľa rozprávok a to mu pustím a spí.Najobľúbenejšia je od Richarda Čanakyho a Márie Podhradskej O kozliatkach.Mám od nich aj cd s pesničkami a malý ich počúval od 3m. a tiež pri nich zaspával.Sú tam tiež uspávanky.Odporúčala by som.Malý ich tvorbu má veľmi rád.

 • Zdenda25
  23.12.2008, 13:23

  Ticha noc, svata noc. Vsetko spi, vsetko sni,sam len svaty bdie doverny par, strazi Dietatko, nebesky dar. Sladky Jezisko spi, sni, nebesky ticho spi, sni.

   

  Ticha noc, svata noc. Anjeli zleteli, najprv pastierom podali zvest, ktora svetom dnes dava sa niest. Kristus Spasitel je tu, Tesitel sveta je tu.

   

  Ticha noc, svata noc, nezna tvar, lasky ziar, božsky rozsieva v jaslickach tam bije zachranna hodina nam. V tvojom zrodeni Boh Syn, Jezisko, laska, Boh Syn.

   

  Ma to este dalsie dve strofy, ktore vsak naspamat neviem. Petka ti ich dopise z modlitebnej knizky;-)

 • stupel09
  23.12.2008, 15:48

  Ahoj ja poznám 2 pekné uspávanky,rada ti ich napíšem ale ako budeš vedieť melódiu?Ináč na internete si vieš najsť a tam ich budeš aj počuť. pa

 • luciatacikova
  23.12.2008, 21:22

  Aj mojim kočkám sa to páči a obe od bábetka takto uspávam a keˇide reklama na pampers tak sú ticho a počúvajú:green:

+ -
Príspevkov: 4