Diskusie

Vytvoriť diskusiu

kočár-najväčší nepriateľ

Ahojte!

Mám 5 mes. syna a kočár je pre neho najväčší nepriateľ.Nemôžem ísť nikam na prechádzku, lebo mi stále plačká v kočári,nechce tam ani sedkať,..Kto mi poradí, ako s ním vybabrať...

 • anonym autor
  25.09.2008, 10:48

  moj má 5,5 mesiaca a tiež nemá rád kočík. Vydrží tam sedieť max 15 min. potom chce ísť na ruky, a tak ho nosím na rukách a tlačím kočík. niekedy si ho dám do klokanky, je to lepšie. Potom ho položím do kočíka a od únavy zaspí.

 • anonym autor
  25.09.2008, 11:09

  Aj my sme to riešili s klokankou, ale čo keď už bude zima a škaredé počasie?!On tam nechce byť od narodenia, dám mu tam všetky hračky čo má, alebo skúsim len jednu...ani tak nepomôže.Ako si poradím v zime...?

 • anonym autor
  25.09.2008, 11:21

  čauko kočky!môj syn, keď mal zhruba 5 mesiacov, tiež ho kočík nebavil:roll: spať v ňom nechcel a len tak ležať bolo pod jeho úroveň...riešila som to tak, že buď sme išli von, ked už bol fakt unavený, chtiac nechtiac v nom zaspal a bolo.tak sme mohli chodiť aj dve-tri hodky8) alebo som na kočík naklikla autosedačku,tak videl na svet, kukali sme autá...bolo leto, tak sa dalo..ale potom sa naučil sedieť,dali sme ho do športáku, a šťastnejšieho dieťaťa v kočíku nebolo:lol: tááákže, nezúfajte, isto ho to prejde, ćhce to len trochu času a trpezlivosti. držím palce!páááá:tup:

 • anonym autor
  25.09.2008, 12:08

  ahojte .

  ja som ju dala do sportoveho kde bola tak trochu vyvysena a spala aj 3 hodky a bolo dobre bolo to prave cez zimu a to mala 4 mesiace ked sme vymenili kocik  bolo dobre, bola vo fusaku a ked nespala tak sa kukala.

 • anonym autor
  25.09.2008, 13:45

  Môj malý tiež nechce byť v kočíku. Nepomohlo ani keď som zaklikla autosedačku do kostry vydržal cca 30 min. Veľmi som sa tešila, že keď dám športový kočík tak tam bude chcieť byť , ale omyl je to to isté vydrží cca 30 min a ak tam náhodou aj zaspí tak nespí dlhšie ako 20 - 30 min. :-(  Takže chodíme stále s autom a ja ho vlečiem na rukách keď vystúpime. :-P  A viete čo ma na tom štve najviac, že som vyvalila toľké prachy za kočík, aby mal najlepší a on tam plačká a ja pomaly s ním. :*-( :*-( :*-(

 • anonym autor
  25.09.2008, 15:41

  No ahojte. tak sa pripájame. Tiež som mojmu synáčikovi kúpila drahý kočík, nech je frajer...a nič z toho. totálne mi v ňom odmieta byť. Keď bol ešte malinký tak keď zaspal, šupla som ho tam a spal,ale keď sa zobudil, hneď spustil plač. :cry: a okedy už nemá taký spánok, ani náhodou. musím ho len na rukách vyvláčať ako Vy píšete, alebo v babyšatke, v baby vaku, ako prišlo,ale teraz keď sa ochladilo som zúfalá, neviem čo s ním. Trošku sa mi podarilo ho dostať aspoň do autosedačky, ale to len vtedy keď už skoro spí tak ho tam zakliknem a pol hodinku mi pospí,ale keď sa preberie 5 minút popozerá a už chytá červeň. :evil:  Ja len dúfam, že keď bude sedieť, tak sa to zmení a zapáči sa mu to. Už som si nasáčkovala kočík aj do bytu, že ho naň budem učiť...ale kolkokrát ho do toho šporťáku posadím....vresk, krik. nechápem to. baby a nemáme rovnaké kočíky?? možno má nejaké negatívne vplyvy tá značka! :) my máme CAM cortinu  :lol: :lol:

 • anonym autor
  25.09.2008, 17:59

  No nechcem ti brať ilúzie aj ja som si myslela, že keď bude sedieť tak to bude lepšie, ale nie. :-P  Žeby to bolo tou značkou ja mám síce Chicco S3 black,ale typovo sa to podobá cam cortine. No čo už, možno treba len dúfať, že keď bude vačší tak možno.......;-)

 • anonym autor
  25.09.2008, 19:58

  Ahojte vospolok, tak to si živo pametám ako ten náš drobec vystrájal v kočíku (teraz má 17m.) zhruba do 10m. som ho tiez nastriedačku vozila v kočíku a držala na rukách, no vlastne viacej bol na rukách ako v kočíku. Až sme dostali nový kočík taký na cestovanie aby nezaberal vela miesta v aute a čuduj sa svete maly do neho sám vliezol a vytešoval sa z neho ba dokonca aj spal v ňom, no mne tak odlahlo. No vraj to je také obdobie kedy deti nechcú byt v kočíku a je vela detí ktoré majú takéto obdobie ;o))) tak asi to len treba prečkať...

 • anonym autor
  26.09.2008, 14:11

  My máme kočár Adbor Picolino,ešteže nebol až taký drahý, inak by som s a v ňom vozila ja:lol: .Na balkóne mám však starý 21-ročný kočár a malý mi v ňom chce byť.Rozmýšlala som, že ho v tom starom kočári budem voziť-ešte ma odfotia a dajú do novín...;-) Inak v novom je to hrôza!Keď idem po meste závidím všetkým maminám ako si pekne vozia babatká....a my nikam na dlhšie nemôžeme ísť.

   

 • ZuziR
  26.09.2008, 16:29

  čaute baby no my sme natom podobne. Mne malý ako prestal spávať v kočiary teda ako začal ako tak sedieť tak ani za svet. Kamarátky vozia svoje deti aj 4 hodiny a sú tam tichúčko pekne pozerajú síce sem tam zamrnčia,ale moje šidlo tak ja som ho len na rukách vláčila mi maximálne ideme von na hodinu cez leto mi to nevadilo ale teraz oblečiem malého seba dopotená a dám ho do kočiara a BUM rev a hukot ako,keby som ho na mravenisko položila. No čo proste nechce tam byť a hotovo. Možno ak bude sneh a bude sa dať na sánkach bude lepšie. Inač v tom bicykliku čo sa tlačí tak v tom bol ticho ako mucha,ale my ho zatial nemáme to sme len od kamarátky požičali keď sme boli vonku. No a toto isté sa deje v autosedačke 6 km predeme a bum to isté ako v kočiary len na ruky a ruky. No ja som počula aj také,že ako začali deti behať do kočiara ich už nadobro nedostali.

 • anonym autor
  26.09.2008, 16:47

  Ahojte. Mám podobné skúsenosti, ako vy. Asi keď mal maličký 5 mesiacov zrazu nechcel byť v kočíku, hoci predtým tam spal aj 2-3 hodiny. V jednej ruke som držala malého, druhým som tlačila kočík. Už dopredu som mala hrôzu z toho, keď sme museli do mesta. :*-( Potom sme mali požičané klokanku. S tým neboli žiadne problémy.  :-) Naštastie prišlo leto a mi sme kúpili športový kočík. Vtedy sa všetko zmenilo. Synovi sa zapáčilo v tomto kočíku. Všetko vidí a ukazuje. Hore hlavu, podľa mňa to detičky vyrastú. Dovtedy treba zvládnuť urobiť všetko jednou rukou. Aspoň nepotrebujeme posilovňu. :-)

 • anonym autor
  02.10.2008, 21:27

  ahojte baby, tak naša malá ma 15 mesiacov a pamätám si obdobie, tiež zhruba keď mala pár mesiacov, že v kočíku ani za svet, ten rev:*-( tak som ju vláčila na rukach, večer som mala svalovicu, ale tento stav niejak sam od seba prestal, neviem čím to bolo, možno chcela byť stále so mňou, často plakávala, trpela kolikami a jedine na rukách a prechádzajuca mamina jej pomohli.....:P a teraz je stále v kočiku, cez deň tam každý krát spinká...a keď sme na prechádzke, tak tam pekne sedí,.......

 • anonym autor
  12.10.2008, 20:04

  ahojte maminky...u nás riešime tento istý problém...malú len čo chcem položiť do kočíka, spustí taký plač, že sa zachádza... nechce tam sedieť, ležať, nič... jedine keď ju uspím na rukách vonku a spiacu vložím do kočíka, tak spí pol hoďku a potom sa zobudí s réévom a to už ju radšej hneď  vyberám:roll:  neviem čo sa porobilo, trvá to mesiac a predtým nebol s týmto absolútne žiadny problém.. Nevládzem ju vkuse nosiť na rukách, má už 8,5 kg:roll: a ešte k tomu musím tlačiť prázdny kočík...vonku je krásne a chcem ešte využiť krásne počko, odmala s ňou veľa chodím von, aby bola na čerstvom vzduchu, no teraz je to také náročné...čakám, že ako to prišlo, tak to aj samé odíde...dúfam, že sa takto nebudeme mordovať až pokiaľ sa nenaučí chodiť a potom mi už úplne nebude potrebný kočík:roll:

 • anonym autor
  14.10.2008, 18:23

  No teda dievčatá ani neviete aká som rada že aj vy máte takýto problém, ja sa trápim už 2 mesiace, malá mi spí vo vnútri aj 3 hodiny, ale v kočíku max. 45min. Už som si aj poplakala od zúfalstva, tak veľmi som chcela chodiť na prechádzky, ale smola...

 • anonym autor
  15.10.2008, 14:42

  Ahojte. My sme mali taký taký istý problém s kočíkom, keď malá mala 2 mesiace a trvalo to asi 3 mesiace, kým som ju vôbec mohla položiť do kočíka. Akonáhle sme sa ku kočíku čo i len priblížili, hneď sa začala metať, a keď som ju tam položila, tak spustila taký rev až zostala bordová. Keď som niekde potrebovala súrne ísť, tak všetko behom, keď už ako tak vedela sedkať, tak sme jej tam dali nafúknutý šušťavý sáčok a hrala sa s ním a to som stihla akurát prísť na zastávku, keď sme boli v autobuse bolo po probléme, ale akonáhle sme z neho vystúpili, tak zase obrovský plač. Potom sme mali také obdobie asi mesiac, že doma v kočíku v pohode a vonku ani za svet. Keď sme začali používať športový kočík, tak sa to ako tak upravilo (vydržala asi hodinku), to mi už začala behať a kočík nám stál doma. Teraz má dcérka 3,5roka a tak rada by sa vyvážala v kočíku (máme taký starý športiak u starkej) tak v tom ju občas povozím po dvore a niet šťastného dieťatka.

+ -
Príspevkov: 15