Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Postielka

Ahojte maminy, chcem sa spytat, kedy ste zrusili decku postielku a nechali vase deturence spat uz v normalnej postely?Ako to deti zvladali?

Uvazujem o prerobeni deckej izby  stym, ze by sme potom aj postielku uz zrusili, no neviem, ci to nie je priskoro.Rox je neposedna, kym nezaspi, tak sa mrvi donemoty.Dajte nejake rady, dakujem...

 • anonym autor
  20.05.2008, 21:56

  My sme veľku postel kupili ked mal Edy 2r. a nejake drobné. :lol:  velmi sa veľkej posteli tešil a chcel tam bez problémov spať, hned sme mu kúpili aj vankuš a paplón.:lol: Vtedy som bola už tehotná tak on sám povedal že tuto malú postielku už dá babe, tak sme potom malú postielku prestahovali do spálne.:lol:  Videla som na nom že sa cíti ako velký a bol veľmi rád že aj on má veľku postel.:lol:

 • anonym autor
  20.05.2008, 22:01

  ....no ja sa chystám v najbližšej dobe 1-2 mes.,to budú mať už prerobenú izbu...cez deň spávajú na posteliach , ale v noci sa veľmi vrtia , hned spia opačne ,tak neviem , ale raz to musí prísť;-) ...

 • anonym autor
  20.05.2008, 22:20

  Moja malá mala v apríli 2 roky a od nového roku teda od 1. januára sme ju dali do izbičky, dovtedy spávala s nami  v manželskej posteli. Má tam svoju postel a kúpili sme jej už velké paplóny a návlečky s detským motívom, tie zabrali, inak som ju ešte donedávna kojila, tak to bolo vyčerpávajúce. V noci som bola pri nej aj 3x, potom som tam aj zaspala, takže ráno som vstávala ako po bitke.
  Už ju nekojím asi mesiac, ale v noci k nej chodím, ale nie tak často, má tam aj svoju lampičku v tvare lienky a pri tej aj zaspáva a aj teda pri mne,som tam s nou. A ked je chorá, spinká s nami

 • anonym autor
  20.05.2008, 22:33

  dcéra mala 15 mesiacov, keď sa narodil syn, tak sme kúpili ešte jednu postieľku. ešte spia obaja v postieľkach (dcéra ma 2 a 3/4 a syn 1,5) ale už sa asi na to dáme, len ešte zvažujeme, či už rovno dáme oboch do veľkých posteli alebo postupne.

 • anonym autor
  20.05.2008, 22:37  Katlyn , ja osbne by som ich asi dala obidvoch  do velkých postelí. :lol:

 • anonym autor
  20.05.2008, 22:48

  aj mne sa tak vidi, lebo chcu mat vsetko rovnake. aspon dcera sa uz pytala, ci aj radko pojde do velkej postele. len sa mi zda, za syn je este maly, ale hadam nejaka zabrana to vyriesi. ale obavam sa toho vecerneho vyliezania z posteli... tak ked bude mat manzel v praci volnejsie, tak sa asi na to dame.

 • anonym autor
  20.05.2008, 23:04

  Určite budú mať veľku radosť ked budu mať obaja novu veľku postel. Zabrana to jasne u menšieho vyrieši a možno ti ani nebude chcieť vyliezať večer z postele. :lol:

 • anonym autor
  21.05.2008, 08:16

  Naša henka spinka vo velkej posteli od necelých 2 rokov, sme sa  sťahovali a postielku sa mi už skladať nechcelo...no a najskor, kym si zvykla sme ju mali pritlačenu o našu manželskú postel a z druhej strany stena. Ked šla do izbičky spávať (v 4 rokoch) tak som kupila zabranu, taku plastovu nastavitelnu - aj sa mi tio zdalo drahé, vyše 700,- ale investícia to bola dobrá, lenbo mala nikdy nespadla, a ani si paplon na zem nevykope.

  Už ma skoro 7 ale tu zabranu tam ma ešte stale, aj ked už z postele nespadne (napr. u starkích a ked cestujeme, zabranu nema) no ale kym ju nepotrebuje malý tak ju tam ma.

  Maleho planujem presťahovať až ked bude mať ku 3 rokom, teda ked už sa nečzmestí do malej postielky. No uvidíme, ako bude.

 • anonym autor
  21.05.2008, 14:41

  My sme dali syna do veľkej postele ked mal dva roky a dozvedeli sme sa, že čakáme bábo. Najprv som mu o tom rozprávala, ako zložíme postieľku a on bude spať so svojimi hračkami v izbe. A dostal aj návliečky s traktormi a autami - tie sa mu veľmi páčili. Celú noc má zažatú malinkú lampu a ked sa v noci zobudí, idem si k nemu na 1-2 minútky ľahnúť, kým zas nezaspí.
  Zobral to lepšie ako sme mysleli. :-)

 • anonym autor
  23.05.2008, 22:56

  Dakujem vam za rady, dufam, ze to aj mi v pohode zvladneme....;-)

 • anonym autor
  30.05.2008, 22:43

  Som si tým  istá :tup: :tup:

+ -
Príspevkov: 11