Diskusie

Vytvoriť diskusiu

nočné papanie piškót

Ahojte, chcela by som poprosiť o radu. Moja mladšia dcéra, má jeden rok a jeden mesiac, sa po chorobe odstavila od materského mlieka, ktoré papala zo 3 krát za noc. myslela som, že už prespí celú noc - pri starsej to tak fungovalo - ale ona sa budí tak isto, len st ým rozdielom, že nechce mlieko a je hladná. ked bola chorá nič poriadne nepapala, v noci som jej dávala zo 3-4 piškóty a to jej stačilo a zaspala. tie piškóty jej dávam stále, nič iné nezaberá, ale dlho to nevydržím. poradte prosím, čo jej mám dať na večeru, aby nebola v noci hladná. teraz jedáva chleba s maslom, mlieka ani kaše nechce. dík

 • juinkaa
  26.04.2008, 22:02

  Ahoj,
  skús jej dať normálne varenú večeru, napr. to čo ste mali na obed len jej zmeň prílohu a nech sa toho poriadne naje.
  Sladké piškoty jesť v noci, by ani mne nechutili a zuby bude mať určite som pokazené.
  Vela úspechu Ti prajem.

 • anonym autor
  28.04.2008, 11:23

  Ahojte, s tym normalnym jedlom, je dobry napad, za pokus to stoji. Nas Matusko ked na veceru nechce kasu, tak mu dam tiez take jedlo ako bezne davam cez obed - masovo-zeleninove papanie a buva az do rana. Alebo, ked sa este donedavna v noci budil, dali sme mu vo flaske vodicku, ale u nas to bolo preto, ze sa kurilo a bol skor smadny a budil sa len 1x, nie 3x... Na chvilu ho to uspokojilo a kym dopil aj zaspal :-)

 • monči
  29.04.2008, 21:26

  no,možno ti veľmi neporadím,ale určite treba odučiť od tých piškót,sú sladké,to nie je dobrá kombinácia s nočným vyjedaním.čo zaberie na večeru,tak to možno budeš musieť vyskúšať sama,skús dať v noci čajík,možno je len smädná a možno len potrebuje tvoju prítomnosť.ak spáva sama v postielke,skús si ju zobrať ku sebe(teda,ak to nikomu nebude vadiť,my tak s tomim spávame od narodenia a vyhovuje nám to,zatiaľ,určite raz prestane :green: )

  želám veľa úspechov. :wink:

 • anonym autor
  01.05.2008, 11:57  Ahoj,

  súhlasím s Juinkou, dokonca som niekde aj čítala, že na večeru je vhodné dať dieťatku trochu pozmenený obed.
  Ak sa v noci zobudí, skús cumeľ alebo čaj. Nebrala by som dieťa k sebe (môj názor) je to ťažké, no poznám to, náš malý nespával 4 mesiace. S mužom sme sa striedali pri postieľke, sedeli sme a hladkali, upokojovali, bolo to náročné, ale teraz už malý prespí celú noc.
  Veľa trpezlivosti a úpechov :wink:

 • anonym autor
  02.05.2008, 13:06

  Rovnako by som tie piškotky na večer  resp. v noci nedávala. Tiež sa priklánam k tomu bud dať na večeru pozmenený obed, alebo kašu. A ked sacez noc zobudí tak dať trochu čajíka alebo vodičky .Držím palce. :tup:

+ -
Príspevkov: 5