Príďte zažiť do vybraných lyžiarskych stredísk nespútanú zimnú zábavu s Milkou!

Redakcia | 18. Jan 2010

Tešíte sa na tohtoročnú snehovú nádielku a zimné radovánky s ňou spojené? Chcete si vyskúšať netradičné atrakcie a zároveň zažiť trocha adrenalínu?

Bratislava/Slovensko – 8. decembra 2009 – Tešíte sa na tohtoročnú snehovú nádielku a zimné radovánky s ňou spojené? Chcete si vyskúšať netradičné atrakcie a zároveň zažiť trocha adrenalínu? Máme pre vás dobrú správu, športovo-zábavný program Milka Funpark opäť zavíta na slovenské hory, aby potešil všetkých milovníkov nespútanej zimnej zábavy. Začíname už 23. januára 2010 a určite sa, nielen deti, majú na čo tešiť. Milka prináša tento rok ešte jedno prekvapenie, milovníci lyžovania sa môžu tešiť na novinku medzi zimnými atrakciami, lyžiarsku Milka školu, ktorú nájdu v stredisku PARK SNOW Štrbské Pleso.

Po úspešnom predchádzajúcom ročníku prináša aj túto zimnú sezónu obľúbená značka Milka do vybraných slovenských lyžiarskych stredísk atraktívny program plný zábavy a zimnej radosti pre celú rodinu - Milka Funpark. Počas siedmich víkendov budú môcť malí aj veľkí „nadšenci“ zažiť pravé zimné radovánky a odniesť si domov množstvo nezabudnuteľných zážitkov. Organizátori totiž pripravili pre všetkých lyžiarov a ostatných návštevníkov viacero zaujímavých atrakcií a súťaží. Svoje schopnosti, zdatnosť a odvahu si budú môcť preveriť všetci členovia rodiny.

Neopakovateľným zážitkom bude určite strieľanie z „guľometu“ – obrieho praku, veľká skladačka Milka Tetris, či obrie mikádo, nazvané podľa fialovej kravičky Milkádo. Deti si budú môcť spolu s rodičmi, či kamarátmi zahrať Milka biliard, preťahovať sa lanom na „bungeerun-e“ alebo si vyskúšať rádiom riadené skútre,“ uviedol Milan Koníček, Senior Brand Manager Milka pre Českú republiku a Slovensko. „Rovnako ako minulý rok je pre návštevníkov Milka Funparku k dispozícii aj požičovňa snowboardov spolu s inštruktorom, ktorý naučí odvážlivcov základy tohto moderného športu, prípadne im pomôže zdokonaliť sa v technike. Nebude chýbať ani stolný futbal a ak netušíte, čo je to „snowskate“, príďte sa pozrieť do Milka Funparku, dozviete sa o ňom viac,“ dodal Milan Koníček.

V relaxačnej zóne sa návštevníci Milka Funparku budú môcť osviežiť nápojmi Tang, zahriať čajom a tí starší aj obľúbenou kávou Jacobs Krönung. Fialová kravička nezabudla ani na maškrtníkov, ktorí si budú môcť vychutnať originálny Milka Čokoládový nápoj, či čokolády Milka. Všetkým, ktorí dávajú prednosť opaľovaniu pred aktívnym športovaním, alebo si budú chcieť na chvíľku posedieť a odpočinúť si, sú určené pohodlné ležadlá umiestnené v relaxačnej zóne. Pre tých, ktorí sa zapoja do atraktívnych Milka zimných radovánok a súťaží, budú pripravené pekné darčeky v podobe Milka batohov, čapíc, tričiek, kamiónov, samolepiek a iných prekvapení.

Kto navštívi Milka Funpark, určite neoľutuje. V lyžiarskych strediskách Snowparadise Veľká Rača – Oščadnica, PARK SNOW Donovaly, PARK SNOW Štrbské Pleso, Vrátna Free Time Zone, v Jasnej - Nízke Tatry - Biela púť, v Roháčoch - Spálenej doline a v stredisku Winter Park Martinky bude túto zimu vďaka Milke naozaj veselo. Nezabudnite si so sebou priniesť dobrú náladu, množstvo pozitívnej energie a zimná zábava s Milkou sa môže začať.

Milka je symbolom toho najlepšieho, čo môžu alpské krajiny ponúknuť, a preto sa nemožno čudovať, že má blízko aj k lyžovaniu. V tomto roku prinesie do strediska PARK SNOW Štrbské pleso na celú lyžiarsku sezónu aj výnimočnú novinku v podobe lyžiarskej Milka školy určenej pre všetkých, ktorí si chcú osvojiť správnu techniku tohto obľúbeného zimného športu, či bližšie spoznávať jeho tajomstvá na zasnežených svahoch. Značka Milka poskytne návštevníkom Milka školy aj lyžiarske vybavenie pre ich bezpečnosť (napríklad detské helmy) a tiež pre zábavu (slalomové tyče a pod). Nebudú chýbať ani zaujímavé odmeny.

Viac informácií k tohtoročnému Milka Funparku nájdete začiatkom januára 2010 na webovej stránke www.milkafunpark.sk alebo v obľúbenej sieti Facebook a na Youtube.

Tourplan Milka 2009-2010
Snowparadise Veľká Rača - Oščadnica     23.1. - 24.1. 2010
Jasná - Nízke Tatry - Biela púť      30.1. – 31.1. 2010
PARK SNOW Donovaly       6.2. – 7.2. 2010
PARK SNOW Štrbské Pleso        13.2. - 14.2. 2010
Vrátna Free Time Zone       20.2. – 21.2. 2010
Winter Park Martinky        27.2. – 28.2. 2010
Roháče - Spálená dolina       6.3. – 7.3. 2010


O spoločnosti Kraft Foods
Spoločnosť Kraft Foods (
http://www.kraftfoodscompany.com) prináša lahodné potraviny a nápoje do 150 krajín sveta. Našich 100 000 zamestnancov neúnavne pracuje na výrobe chutných potravín, ktoré prinášajú spotrebiteľom radosť. Od amerických značkových ikon ako sú napríklad syry Kraft, polotovary a dresingy, káva Maxwell House a mäso Oscar Mayer, až po svetové významné značky ako sušienky Oreo a LU, jemné smotanové syry Philadelphia, kávy Jacobs a Carte Noire, instantné nápoje Tang a čokolády Milka, Cote d’Or, Lacta a Toblerone, naše značky prinášajú úsmev na tvárach miliónov ľudí každý deň. Kraft Foods Inc. (NYSE:KFT) je druhou najväčšou potravinárskou spoločnosťou na svete s ročnými výnosmi 42 miliárd USD. Spoločnosť je súčasťou indexov Dow Jones Industrial Average, Standard & Poor's 500, the Dow Jones Sustainability Index a Ethibel Sustainability Index.

- vychutnajte si každý deň -

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: