Súťažte o skvelý balíček produktov od dm drogerie markt

Súťažte o skvelý balíček produktov od dm drogerie markt

19.6.2024

Čo môžete vyhrať?

 • sundance detský krém na opaľovanie, OF 50, 100 ml
  Poskytuje spoľahlivú, veľmi vysokú ochranu pred spálením. Je vhodný pre obzvlášť citlivú, neopálenú detskú pokožku so sklonom k alergiám. Vodoodolné zloženie pôsobí okamžite po nanesení, poskytuje vlhkosť až na 24 hodín a citlivú pokožku tak chráni pred vysušením. UVA + UVB širokopásmový filtračný systém s vitamínom E má dlhotrvajúci účinok proti vysušovaniu pokožky. Pri pravidelnom používaní pomáha chrániť kožné bunky pred negatívnymi účinkami slnečného žiarenia a zabraňuje predčasnému starnutiu buniek pokožky. 
 • dmBio ľadový čaj, 500 ml
  Ľadový biely čaj s príchuťou broskyne a maliny má jemnú bylinkovú a zároveň ovocnú chuť. V kombinácii s prírodnou šťavou a dreňou je čerstvý čaj ideálny ako exotické osvieženie. Obsahuje koncentrát z hroznovej šťavy. 
 • Balea sprchovací gél, 300 ml
  Sprchovací gél s osviežujúcou vôňou citrónových a pomarančových kvetov vyžaruje neodolateľnú vôňu a pokožke dodá extra starostlivosť. Svojím jemným pH neutrálnym zložením je vhodný aj pre citlivú pokožku. 
 • babylove kapsička, 100 g
  Bio kapsička s príchuťou vodný melón & banán v jablkách je vhodná pre dieťa už od jedného roka. Obsahuje kvalitné ingrediencie z ekologického poľnohospodárstva, je bez pridaného cukru (obsahuje prírodné cukry) a iných prísad. Ovocný príkrm z jablkového, banánového pyré a šťavy z vodného melóna v kapsičke je ideálny ako pochúťka na desiatu, olovrant, sladký dezert po hlavnom jedle alebo na cesty. 
 • S-QUITO free repelent, 100 ml
  Repelent na citlivú pokožku poskytuje okamžitý a dlhotrvajúci účinok proti nežiaducemu hmyzu. Až do 6 hodín proti komárom, 5 hodín proti kliešťom. Špeciálne zloženie je obzvlášť vhodné pre citlivú pokožku so sklonom k alergiám. Účinná látka Saltidin, spolu s ostatnými zložkami, poskytujú spoľahlivú a dlhotrvajúcu ochranu pre všetkých používateľov. Dermatologicky potvrdená znášanlivosť s pokožkou. Vhodný pre deti od 2 rokov. Ideálny do lesa, na výlety a turistiku v horách. 
 • Balea sprchovací gél, 300 ml
  Sprchovací gél a šampón 2 v 1 Balea med Ultra Sensitive ponúka špeciálnu starostlivosti o citlivú pokožku, je vhodný aj pre základnú starostlivosť pri neurodermatitíde. Jeho unikátna receptúra je navrhnutá tak, aby rešpektovala a podporovala rovnováhu kožnej mikroflóry, čím prispieva k jej prirodzenej obranyschopnosti. Obzvlášť jemné ošetrujúce zloženie s glycerínom je šetrné k pokožke náchylnej na podráždenie a zabraňuje jej vysychaniu. Je úplne bez parfumácie, parabénov a farbív, čo znižuje riziko podráždenia a alergických reakcií.
 • Balea pleťový sprej, 150 ml
  Pre jedinečný pocit osvieženia je tu sprej na tvár, ktorý vitalizuje pleť, dodáva jej potrebnú vlhkosť a osviežuje kedykoľvek počas dňa. Oceníte ho najmä pri športe, v lete počas horúčav či na cestách, kedy nemáte prístup k vode. Vhodný aj na fixáciu make-upu. 

Súťažte o skvelý balíček produktov od dm drogerie markt

Súťažná otázka: 

Akej téme sa v spoločnosti dm venujeme toto leto?

Z odpovedí vyžrebujeme troch šťastných výhercov,  ktorí získajú skvelý balíček produktov od spoločnosti dm drogerie markt.

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Martina T., Trnava

Jaroslava H., Gbelany

Naďa U., Bratislava