Súťažte o praktický balíček produktov od dm drogerie markt

Súťažte o praktický balíček produktov od dm drogerie markt

1.12.2010

Čo môžete vyhrať v bohatom balíčku od dm drogerie markt?

 • babylove jemné detské mydlo, 100 g
  Jemné mydlo s výťažkami z rumančeka a jojobového oleja upokojuje detskú pokožku a chráni ju pred vysušovaním. Vďaka vysokohodnotnému prírodnému zloženiu je vhodné na šetrné čistenie citlivej detskej pokožky. Jemné detské mydlo s upokojujúcim účinkom, vhodné na každodenné použitie, ocenia deti i dospelí.
 • babylove dezinfekčné vlhčené utierky, 30 ks
  Vlhčené utierky sú vhodné na čistenie a dezinfekciu povrchov a predmetov v domácnosti, zdravotníckych pomôcok, teplomerov či hračiek. Zloženie bez farbív, parafínového oleja, silikónov, aldehydov, alkoholu a parfumov zaistí rýchlu účinnosť proti baktériám, hubám a vírusom.
 • babylove krém do nepriaznivého počasia, 75 ml
  Detský krém do nepriaznivého počasia chráni pokožku pred chladom, vetrom a vlhkosťou. Výživné zloženie s extraktom z rumančeka, panthenolom a slnečnicovým olejom chráni pokožku pred vysušením a udržuje ju v prirodzenej rovnováhe.
 • babylove termoska, 1 ks
  S termoskou udržíte nápoje svojho dieťaťa dlhšie studené alebo teplé. Je vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a má praktický bezpečnostný zámok, ktorý sa dá otvárať a zatvárať jednou rukou. Vrchnák je možné použiť aj ako pohár na pitie.
 • babylove upokojujúca pena do kúpeľa, 500 ml
  Ošetrujúci kúpeľ s extraktom z rumančeka a s panthenolom jemne čistí citlivú detskú pokožku. Vďaka zloženiu s pleti vlastnými bio-lipidmi chráni pokožku pred vysúšaním a nedráždi oči. Je vhodný pre celú rodinu, od tých najmenších až po najstarších!
 • box na vlhčené utierky
 • taška na plienky

Odpovedzte správne na súťažnú otázku a VYHRAJTE

Ako sa volá nová značka dm, ktorá má vo svojom sortimente Bio sirupy a prírodné minerálne vody?

Zo správnych odpovedí vyžrebujeme troch šťastných výhercov, ktorí získajú praktický balíček produktov v hodnote 15 € od spoločnosti dm drogerie markt.

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.