SÚŤAŽ: Vyhrajte unikátne Vitamín D kvapky od slovenského výrobcu GENERICA

SÚŤAŽ: Vyhrajte unikátne Vitamín D kvapky od slovenského výrobcu GENERICA

14.6.2019

Vitamín D je potrebný nielen na normálny rast a vývoj kostí detí

Vitamín D takisto prispieva k udržaniu zdravých kostí a zubov, k udržaniu správneho fungovania svalov, ale aj k správnemu fungovaniu imunitného systému!

Vitamin D kvapky GENERICA obsahujú čistý vitamín D3, ktorý sa získava z vlny zdravých živých oviec, ktoré sa chovajú na pasienkoch vo vysoko položených častiach Austrálie a Nového Zélandu. Je to čistý vitamín D3 bez alergénov, bez živočíšnych prísad a geneticky nemodifikovaný. Je to tá istá forma vitamínu D3 akú telo prirodzene produkuje v pokožke vystavenej slnečným lúčom.

Kvapky sú na báze olivového oleja, ktorý nezaťažuje žalúdok, ľahko sa vstrebáva v tráviacom trakte a predstavuje tak jednoduchý spôsob, ako bábätku dodať vitamín D bez ďalších nežiaducich účinkov.

Navyše tieto unikátne kvapky obsahujú certifikovaný dávkovač, ktorý Vám uľahčí dávkovanie – už žiadne zložité a časovo náročné kvapkanie. Každé stlačenie dávkovača jednoducho a presne dávkuje 400 IU vitamínu D3.

Vitamin D kvapky značky GENERICA pre deti od 1. mesiaca, bez konzervačných látok a pridaných farbív, nájdete v lekárňach.

Odpovedzte na súťažnú otázku a VYHRAJTE!

Tri  zo správnych odpovedí odmeníme balíčkom produktov od slovenskej spoločnosti GENERICA.Immune Akut sirup

Chutný sirup na akútnu podporu imunity pre deti od 1. roka. Odporúčame nasadiť hneď pri prvých príznakoch. Obsahuje extrakt z plodov bazy čiernej a aceroly, zinok a nukleotidy.


BioLac Baby drop
s
Unikátne a rokmi osvedčené kvapky s obsahom laktobacilov a bifidobaktérií pre spokojné brušká bábätiek. Aktívne kultúry je vhodné podávať aj pri cestovaní na podporu normálnej črevnej mikroflóry. Sú schválené pre deti už od narodenia.

Súťaž je ukončená!

Blahoželáme: Janke Traplovej z Bratislavy,   Vlaste Nagyovej Feďákovej z Lipian a Petre Svobovej z Bojníc

 

 

 

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.