SÚŤAŽ: Vyhrajte produkty Nechtíkovej strarostlivosti o detskú pokožku Weleda

SÚŤAŽ: Vyhrajte produkty Nechtíkovej strarostlivosti o detskú pokožku Weleda

24.9.2018

Nechtíková dojčenská a detská starostlivosť Weleda chráni a ošetruje pokožku Vášho dieťatka od prvého dňa života. Špeciálny kozmetický rad zahŕňa 100% certifikované prírodné prípravky z najčistejších dostupných surovín v kvalite BIO.

Nechtíková starostlivosť od Weledy

Produkty obsahujú výťažky nechtíka lekárskeho v BIO kvalite s protizápalovými, hojivými a antibakteriálnymi účinkami. Certifikovaná prírodná kozmetika. Nositel certifikátu NATRUE - garancia najvyššej kvality čisto prírodnej kozmetiky a BIO kozmetiky. Neobsahuje žiadne syntetické konzervačné látky, farbivá, parfumy ani látky na báze minerálnych olejov vyrábaných z ropy.

VYHRAJTE 5 balíčkov Nechtíkovej starostlivosti zn. Weleda

  • Nechtíkový dojčenský krém - účinná ochrana pred vznikom zaparenín. Účinne chráni citlivú pokožku pred vznikom zaparenín v oblasti plienok. Lanolín a oxid zinočnatý chránia jemnú pokožku spoľahlivo pred vlhkosťou.
  • Nechtíkový Kúpeľ s bylinkami - pre pokojný spánok a zdravie dýchacích ciest. Nepenivý kúpeľ s výťažkami liečivých rastlín posilňuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu.
  • Nechtíkový dojčenský olej - vyživuje a chráni obzvlášť citlivú pokožku, neparfumovaný. Ideálny na každodennú starostlivosť najmä po kúpeli. Chráni a vyživuje prirodzeným spôsobom jemnú kožu novorodencov, dojčiat i starších detí s extrémne citlivou pokožkou. Olej je vhodný na starostlivosť o pokožku celého tela po kúpeli i na šetrné čistenie v oblasti plienok. Je vhodný aj na jemnú masáž dojčiat.
  • Olej na masáž bruška dojčaťa - na uvoľnenie napätého bruška a podporu trávenia. Olej na masáž bruška dojčaťa obsahuje prírodné éterické oleje z majoránky, harmančeka rímskeho a kardamónu, ktoré sa tradične používajú na podporu zažívania a pri nadúvaní.

Správnu odpoveď hľadajte: https://www.weleda.sk/obsah/34_nase-suroviny.html

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.