Ja, zloduch prichádza do kín už so svojím 4. pokračovaním: Vyhrajte s legendárnym Gruom!

Ja, zloduch prichádza do kín už so svojím 4. pokračovaním: Vyhrajte s legendárnym Gruom!

26.6.2024

Najslávnejší animovaný zloduch sa vracia!

V štvrtom pokračovaní série “Ja, zloduch” sa bývalý majster zločinu, dnes elitný člen Proti-zlodušskej, musí postaviť dlhoročnému nepriateľovi, ktorý utiekol, a zároveň zvládnuť a ochrániť rozrastajúcu sa rodinu. Do kín prichádza 4. júla.

Čas sa nedá zastaviť, a to platí aj pre zloducha Grua. Stal sa z neho starostlivý tatko a manžel a namiesto toho, aby vymýšľal geniálne zlodušské plány, sa snaží votrieť do priazne svojho malého syna Grua juniora. Ten má zdanlivo oveľa radšej svoju mamku. Gru má však trochu hlbšie vrásky kvôli zloduchovi menom Maxime Le Mal, ktorý ho šikanoval na základnej škole. Ten práve utiekol z väzenia, kam sa dostal s Gruovou pomocou a zo všetkého najviac túži po pomste.

A pretože Liga proti zloduchom to považuje za hrozbu najzlovestnejšieho druhu, zapíšu Grua s rodinou do programu na ochranu svedkov, čo znamená novú identitu a pokojný život na predmestí. Na zvýšenie ich ochrany päť dobrovoľníkov z radov Mimoňov absolvuje špeciálny program. Vybavia ich super-schopnosťami, aby mohli zasiahnuť v prípade, ak sa Gruovo krytie odhalí.

Ja, zloduch prichádza do kín už so svojím 4. pokračovaním: Vyhrajte s legendárnym Gruom!

Mimoni sa hlásia o slovo

Ambiciózny plán má, samozrejme, muchy gigantických rozmerov. Super-Mimoni sú pochopiteľne  super-magnetom na katastrofy všetkého druhu. A navyše v susednom dome býva tínedžerka, ktorá túži po kariére super-zloducha. Grua okamžite spozná a prinúti ho stať sa jej mentorom. Nezabúdajme ani na pomstychtivého Maxima, ktorý čaká na svoju príležitosť.

Aj 4. diel série Ja, zloduch je hlavne groteska, ktorá skvele kombinuje gagy Mimoňov s rodinným dobrodružným príbehom.

Pozrite si trailer k fimu:

V obrovskej škále animovanej zábavy práve séria “Ja, zloduch” dominuje a zastáva najvyššiu  priečku v histórii kinematografie. Zarobil totiž ohromujúcich 4,6 miliardy dolárov a svoje príjmy stále zvyšuje. Obľúbená sága si podmaňuje celosvetové publikum svojimi roztomilými postavičkami, živou animáciou a humorom, ktorý nepozná hranice jazyka ani kultúry.

4. pokračovanie animovanej komédie Ja, zloduch 4 prináša do slovenských kín distribučná spoločnosť CinemArt SK 4. júla.

Súťaž:

Dvaja z vás môžu vyhrať filmový balíček. Stačí, k správne odpoviete na súťažnú otázku: 

Akej farby je injekcia, ktorá skončí v Gruovom zadku?   

Odpoveď nájdete v traileri. Prajeme veľa šťastia!

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Petra B., Košice

Michaela M., Nitra

Zuzana P., Šaľa