Do kín prichádza Kung Fu Panda 4: Vyhrajte s pandím bojovníkom skvelý filmový balíček!

Do kín prichádza Kung Fu Panda 4: Vyhrajte s pandím bojovníkom skvelý filmový balíček!

1.3.2024

Do kín prichádza Kung Fu Panda 4

Najslávnejší pandí bojovník všetkých čias je späť a bude mať plné labky práce. V štvrtom pokračovaní populárnej série Kung Fu Panda si Po vyberie svojho nástupcu, bude jesť knedličky, bojovať so svojím doteraz najsilnejším protivníkom, ale hlavne… jesť knedličky. V kinách už od 7. marca. 

Do kín prichádza Kung Fu Panda 4: Vyhrajte s pandím bojovníkom skvelý filmový balíček!

Hrdina animovanej ságy Kung Fu Panda už mnohokrát dokázal, že si titul “Dračí bojovník” napriek všetkému (najmä svojej nešikovnosti) naozaj zaslúži.

Pod odborným dohľadom majstra Šifu sa stará o to, aby jeho rodné Údolie pokoja bolo naozaj pokojné. Teraz sa však jeho mentor rozhodol, že Po by mal vystúpiť a stať sa duchovným vodcom celého údolia, a preto si musí vybrať svojho nástupcu do úlohy Dračieho bojovníka. To sa pandiemu hrdinovi nepozdáva, pretože o duchovnom vodcovstve vie ešte menej ako o kung-fu zo začiatku svojej hrdinskej kariéry.

Ohrozené Údolie pokoja

Jeho úvahy o novom ochrancovi Údolia pokoja nanešťastie preruší mocná čarodejnica, ktorá je síce pôvodne chameleón, ale to je vlastne jedno, pretože sa dokáže premeniť prakticky na kohokoľvek. A táto bytosť sa práve rozhodla získať bojové schopnosti od všetkých legendárnych kung-fu bojovníkov, ktorých Po v minulosti porazil. Verí, že ich spojením sa z nej stane monštrum, na ktoré bude aj Dračí bojovník krátky. Po teda musí svoju duchaplnosť ešte na chvíľu odložiť k ľadu, vyhrnúť si rukávy a pustiť sa do poctivej kung-fu práce.

Od uvedenia predchádzajúceho dielu do kín uplynulo osem rokov, počas ktorých tvorcovia dôkladne hľadali dokonalý príbeh, vysvetľuje producentka série Rebecca Huntley .“Keď nadväzujete na takú úspešnú franšízu, musíte rešpektovať prvky, ktoré fungovali a diváci by ich absenciu neodpustili. Zároveň však nemôžete zaspať na vavrínoch a musíte priniesť niečo nové, niečo, kvôli čomu si povedia, že sa oplatilo prísť do kina,” hovorí producentka.

Pozrite si trailer Kung Fu Panda 4:

Pokračovanie milovaného animáku Kung Fu Panda 4 prináša do slovenských kín distribučná spoločnosť CinemArt SK už 7. marca.

Súťaž:  Vyhrajte s pandím bojovníkom skvelý filmový balíček!

S Kung Fu Panda 4 teraz môžu 3 z vás vyhrať filmový balíček, v ktorom nájdete nálepky, peračník a obedárik.
Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázkuČo sa snaží pandí bojovník dosiahnuť?

Správnu odpoveď nájdete v traileri. Prajeme veľa šťastia!

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Anna H., Pečovská Nová Ves

Nika K., Žilina

Petra Z., Bratislava