Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Mám 17 rokov a túžim vlastniť mobilný telefón

Dobrý večer? mám 17 o mesiac 18 rokov a túžim vlastniť mobilný telefón nemôžem si naň zarobiť pretože som na vozíčku mám svalové ochorenie moji adoptívny rodičia sa starajú o mňa a súrodencov najlepšie ako dokážu sú úžasní všetko čo potrebujeme máme a nakoľko mobil nie je životné dôležitý. Na však túžim mať telefón pretože ten môj sa mi rozbil keď som nevládala spadol mi z ruky a už nejde mobil som používala ako komunikačný prostriedok a na fotenie svojich zvieratiek veľmi rada fotím teraz si stále musím pýtať od mami telefón a je to nie najlepšie lebo tam nemôžem mať to čo ja chcem.
Preto prosím ak by niekto mal doma zvyšný nepotrebný zavádzajúci telefón veľmi budem vďačná ak by mi ho podaroval?
Môj otec nepracuje je veľmi chorý má problémy so srdcom bije mu len na niekoľko% a mama má tiež zdravotné problémy a všetok čas a starostlivosť venuje mne nepracuje teda
Fakt peniažky idú na potrebnejšie veci ako telefón.
Prosím ak niekto by mal darovať nech mi napíše
Vopred ďakujem a vážim si každý komentár ?

  • Daniel
    11.07.2021, 12:40

    @Jahodka2297 skus www.dakujeme.sk

  • Tera
    22.10.2021, 20:21

    ⁣Záleží čo máš za telefón, ale nemalo by zmysel ho skúsiť opraviť? Pokiaľ je rozbitý len displej, tak to nie je koniec sveta, tiež sa mi to už niekoľkokrát stalo. Prvýkrát som ho zaniesla do opravovne a chceli za to celkom veľa. Keď už sa mi to u toho istého telefónu stalo druhýkrát, tak som sa do opravy pustila sama. Nový displej sa mi podarilo zohnať z ⁣⁣https://www.gsm-suciastky.sk/lcd-displej/ za pár eur a opravu som nakoniec zvládla podľa návodu na internete. Nie je to vôbec tak ťažké, ako to vyzerá, len to chce veľa trpezlivosti.

+ -
Príspevkov: 2