Diskusie

Vytvoriť diskusiu

stačí mu tolko jedla?

Myslíte, že 6 mes. babatku, ktoré už papá tri príkrmy na den, stačí posledné mliečko večer o 19tej? Potom papá až ráno okolo 6tej. Nie je to príliš dlhá pauza? Skoro 12 hodín... Zvykla som mu dávať ešte v noci o 22.00, tak, že som ho ja sama zobrala a dala mu papať, pijeme UM, (sám sa mi na jedlo už od 4.mesiaca prestal budit) ale ked sme presli už aj na olovrant, tak som prestala. Nemala by som v tom ešte pokračovať? Celkovo den vypije cca 600ml mliečka.

 • anonym
  18.06.2010, 12:56

  ako moji ked mali 6 mesiacov dostavali prikrm len na obed inak boli na mliecku
  ta pauza nevadi keby bolo male hladne tak si vypyta neboj sa.... ja by som to na tvojom mieste s tymi prikrmami neprehanala .... ja som isla postupne a az ku koncu jedneho roka papal mliecko rano a vecer.... takze mate este kopec casu... ;-)

 • anonym
  18.06.2010, 13:25

  Ale my sme išli postupne, začinali sme po 5.mesiaci, lebo sme boli na UM, tak nám povedala Dr., začali sme obedom, zeleninkou, po 3 týždnoch som mu už pridala aj desiatu, lebo som videla, že mu to nestačí, on je totiž baculo, má skoro 9kg...už si pýtal mlieko aj každé dve hodiny a bol to taký kolotoč jedenia, uspávania, spať dlho nevydržal, lebo bol hladný... bez ladu a skladu, ked už dostal aj desiatu, tak som videla, že je spokojnejší, mal normálny režim, tak v polke 6. mesiaca som zase pridala olovrant.


  Tiež som mala v pláne pridávať až s mesačným odstupom, ale videla som, že proste potrebuje viac. A je dobrý jedák, na obed mi zje cca 100 - 120 gr príkrmu a po hodinke este vypije 180ml mlieka :ups:

+ -
Príspevkov: 2