Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Základná škola Mierová Bratislava - skúsenosti

ZŠ Mierová je našou spádovou školou, a keďže veľa som o nej na nete nenašla, privítam akékoľvek - pozitívne aj negatívne skúsenosti rodičov detí, ktoré túto školu navštevujú alebo navštevovali v minulosti. Ďakujem.

  • mia
    26.01.2016, 19:10

    Neodporúčam dať Vaše dieťa do tejto školy. Z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť, že šikana sa tam absolútne nerieši (pričom sa vyskytla vo viacerých triedach) a riaditeľka má ,,na háku" akékoľvek sťažnosti a nijak situáciu nerieši. šikana sa na tejto škole ignoruje, nehovoriac o tom že túto školu navštevujú obyčajní nevychovaní haranti, detičky primitívov, ktorí si len riešia svoje komplexy na svojich tichších spolužiakoch a súčasne poškodzujú majetok školy. úroveň výučby je tu takisto úbohá, učitelia tu majú svojich oblúbencov. Ak nechcete aby sa Vaše dieťa na tejto škole trápilo, dajte ho radšej na inú. Dobre Vám radím

  • Miro
    23.08.2023, 23:50

    Veľmi slabá škola, neustále sa meniaci učitelia, začínajúci, neskúsení a frustrovaní. Vedenie školy ako z tretej cenovej, žiadna úroveň. Ani miesto a priestory nestoja za veľa. Moje deti už túto inštitúciu našťastie opustili. Ale radím, netreba sa nechať nachytať, v blízkom okolí sú oveľa lepšie školy.

+ -
Príspevkov: 2