Diskusie

Vytvoriť diskusiu

hokej

Ahojte, maminy, potrebovala by som poradiť. Náš malý má 3 roky a 3 mes. a chceli by sme ho dať na šport, konkrétne na hokej a nevieme v akom veku, či už teraz alebo neskôr. Malý na svoj vek vyzerá staršie, má 107cm a 21kg. Na jednej strane sa nám to zdá skoro a na strane druhej, je to dieťa, ktoré má veľa energie a neposedí ani chvíľu. Boli sme sa už pozrieť na trening malých hokejistov. Aký je Váš názor, máte niektorá s tým skúsenosti, v akom veku ste dávali dieťa na šport? Ďakujem za Vaše rady :bow:

 • sandras
  21.11.2011, 22:21

  v tomto veku by som zvolila nejakú pohybovú prípravku, však môžeš zájsť k vám na zimák a informovať sa, od kolkých rokov berú deti. Kluby zvyčajne davaju možnosť nejakej skúšobnej hodiny... uvidíte, či by zvladol šport ako taký, ale aj poslúchanie na treningu. Kolegyna davala syna na hokej teraz, v 1. triede, ale idu mu zle roky, ma už 7 rokov.

  My sme dali syna teraz ako prvé na plávanie, mal 4,5 roka. Od 5 rokov zvažujem tenis, skor ani neberú. Dcera chodila tiež od 4,5 na plavanie a tiež na tanečnú pohybovú prípravu, až od 7 rokov na mažoretky.

 • monči
  22.11.2011, 05:20

  kamarátka dala u nás syna na hokej,má 4 roky.zatiaľ to nie je hokej ako taký,je to zoznamovanie s ľadom,učí sa korčuľovať,padať a pod.ale syn si to sám vybral,túžil po tom,tak neváhali.treba si to premyslieť.

+ -
Príspevkov: 2