Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Krúžok v KE

Ahojte, chcela by som prihlásiť svoje dieťatko na tanečný krúžok, ale žiaľ neviem kde by bolo možné prihlásiť dieťatko od 2-3 rokov v Košiciach. Všetky tanečné školy čo som pozerala na internete tak sú od 4 rokov a vyššie. Nevie niekto o niečom vhodnom aj pre také maličké detičky? Ďakujem

 • jarka160
  05.10.2011, 11:44

  Preco chces tak skoro davat dieta na nejaký kruzok????!!!!! Ved ked chces chod s nou na dvor a tam si s nou zacvic na preliezkach, alebo chod do materskeho centra.

 • anonym
  05.10.2011, 11:59

  No ja mam 2r dieta a tiez planujem skusit nejaky tanecny kurz. A nie preto, aby z nej vychovali taku Surovcovu napr. Jednoducho mala rada tancuje odmalicka, a nejake poskakovanie na preliezkach a kocky nie su ta aktivita ako tanec. Chcem
  skusit nieco co malu vyslovne bavi.Niekto uci v 2r dieta citat, my budeme tancovat a baviť sa :idance:

 • jarka160
  11.10.2011, 14:07  No neviem kto uci citat v dvoch rokoch:rofl: :iscrewloose:

 • anonym
  22.11.2011, 08:24  nasa mala chodila od 3 a pol roka do sukromnej základnej umeleckej skoly -sidlia v jumbe, do pripravky - jedna sa o všeobecnú pohybovú prípravu, asi tak ako v každom tanečnom krúžku. či na to dieťa má, a zvládne organizované tréningy, je individuálne, trénerka ti povie,či to má zmysel alebo nie. naša malá chcela tancovať a bola ochotná sústrediť sa a počúvať už v takom veku, avšak niektoré deti nie sú na to zrelé ešte ani v 5 rokoch.
  pozri si viac http://www.szus.sk/sk/aktuality/
  ...inak maju velmi dobry prístup k malým deťom, dokážu ich veľa naučiť, my sme minulý rok absolvovali celoslovensku tanecnu sutaz a vystupenie szus v statnom divadle,nevies si predstavit,aki sme boli na nu hrdi. :flowers:

+ -
Príspevkov: 4