Trápia vás strie? Vyskúšajte Bi-Oil - ošetrujúci pleťový a telový olej.

Redakcia | 10. november 2016
Trápia vás strie? Vyskúšajte Bi-Oil - ošetrujúci pleťový a telový olej.

Strie trápia v tehotenstve veľa žien, našťastie poznáme olej, ktorý vie ich vzniku predchádzať a zlepšovať vzhľad tých existujúcich. Zoznámte sa s telovým olejom Bi-Oil, ktorého výsledky sú potvrdené štúdiami aj reakciami spokojných užívateliek.

Bi-Oil získal už 242 ocenení v oblasti starostlivosti o pokožku a bol vytvorený, aby zlepšoval vzhľad strií, jaziev a nezjednoteného tónu pleti. Ďalej tiež dodáva potrebnú vlahu pokožke dehydrovanej a efektívne sa stará o pleť starnúcu.

Bi-Oil je kombináciou rastlinných extraktov a vitamínov pridaných do olejového základu, ktorý umožňuje zachovať ich účinnosť. Rastlinné extrakty doplňuje prelomová zložka purcellin Oil. Tá redukuje vrstvu prípravku, zlepšuje roztierateľnosť a uľahčuje aplikáciu, vďaka čomu pokožka Bi-Oil okamžite absorbuje. Súčasťou zloženia sú tiež vitamíny A a E. Vitamín A podporuje tvorbu nového kolagénu a obnovu pokožky, napomáha zvyšovaniu pružnosti a zlepšuje textúru a tón pleti. Vitamín E pomáha udržiavať zdravo vyzerajúcu pokožku, chráni ju pred vplyvom voľných radikálov, ktoré pleť poškodzujú a spôsobujú jej predčasné starnutie. Takisto zvyšuje hydratáciu pokožky.

Nastávajúce mamičky by mali Bi-Oil používať od druhého trimestra na miesta náchylné k vzniku strií.

Produkt ďalej obsahuje nechtíkový olej, ktorý má regeneračné účinky a používa sa na ošetrenie citlivej, poškodenej alebo slnkom spálenej pokožky. Redukuje zanietenie a je efektívny v boji proti menším kožným infekciám, vyrážkam a povrchovému podráždeniu. Levanduľový olej je známy pre svoje ošetrujúce vlastnosti, upokojuje a zjemňuje, a tiež je prírodným antiseptikom. Súčasťou Bi-Oilu je aj rozmarínový olej, ktorý pomáha oživiť pokožku a starať sa o ňu, ďalej ju zjemňuje a má mierny antiseptický účinok. Harmančekový olej pôsobí protizápalovo, upokojuje pleť a je zvlášť vhodný pre citlivú pokožku.

Bi-Oil je dostupný v 3 veľkostiach: 60 ml, 125 ml a 200 ml. Viac informácií na bi-oil.com.

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: