Skvelý deň v x-bionic® sphere

Redakcia | 10. november 2016
Skvelý deň  v x-bionic® sphere

Rozmýšľate nad tým, ako naplno využiť voľný čas so svojou rodinou? Jedinečný športový rezort x-bionic® sphere v Šamoríne si pre rodiny s deťmi pripravil 13. a 27. novembra nedeľu o akej snívate!

Žiadne starosti, len deň plný zábavy s tými, ktorých milujete. x-bionic® sphere sa postará o to, aby ste prežili nezabudnuteľný deň a aktívne strávili svoj voľný čas.

Na jednom mieste tento unikátny športový komplex ponúka bazénovú zábavu, obed pre malých aj veľkých. Na návštevníkov bude čakať aj film, pri ktorom sa nebudú nudiť ani rodičia.

Cena na osobu za deň plný nespútanej zábavy a smiechu je 19 eur (dieťa do 12 rokov: 12 eur) a v cene je zahrnutý bohatý program, ktorý sa začína o 10-tej hodine. Do 12.00 h si hostia budú môcť užiť čas so svojou rodinou v x-bionic® aquatic sphere a pre tých, ktorí počas šantenia vyhladnú, bude v čase od 11:30 až 13:00 pripravený obed v reštaurácii Olym-Pick. Tí najmenší sa môžu tešiť o 13.00 h na detské predstavenie v Tuli® Cinema, kde si vychutnajú filmové novinky v pohodlí tuli vakov (13.11. – Trollovia, 27.11. – Deväť životov pána Fúzika).

Jedinečný športový rezort v Šamoríne je miesto, ktoré ponúka možnosti bohatého voľnočasového vyžitia rôzneho druhu. Príďte si zacvičiť do modernej posilňovne, či zregenerovať do x-bionic® wellnes sphere. Návštevníci si tu môžu vybrať zo širokej ponuky rôznych druhov sáun, uvoľniť sa v príjemnej atmosfére tepidária, alebo si vychutnať niektorú z masáží či celotelových procedúr. O zábavu sa postará Legends’ Bar s bowlingovými dráhami a s biliardom. x-bionic® sphere vám zaručí deň plný zábavy, športu a relaxu.

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: