Súťažte s nami o skvelý balíček produktov od dm drogerie markt

Súťažte s nami o skvelý balíček produktov od dm drogerie markt

4.12.2023

Súťažte s nami o skvelý balíček produktov od dm drogerie markt

Čo môžete vyhrať?

Balea darčekový set, 1 ks

Zimný darčekový set obsahuje dokonalú kombináciu sprchovacieho gélu a telového krému spolu s dizajnovým svietnikom. Telové mlieko dodáva pokožke upokojujúcu vlhkosť a udržuje ju vláčnu a jemnú a sprchovací gél zanecháva na pokožke jemný pocit a chráni ju pred vysušením. Štýlový svietnik vytvára útulnú atmosféru. 

Čarovné vrecko s prísadami do kúpeľa, praskajúcim kúpeľom, hubkou a extra prekvapením prináša perlivú a farebnú zábavu. Jemné zloženie je obzvlášť šetrné k pokožke a prispôsobené potrebám jemnej detskej pokožky. 

Zimné cestoviny spravia z obyčajnej polievky výnimočný pokrm. Sú dochutené špenátovým a rajčinovým práškom, čím získavajú jemnú chuť a krásnu farbu. Vynímať sa budú tiež v rôznych druhoch šalátov a predovšetkým za večerným sviatočným stolom. Sú vyrobené z tých najkvalitnejších surovín. 

Zimný čaj má skvelú chuť a počas vianočných dní prináša hrejivé chvíle plné relaxu. Vyskúšajte ovocný čaj doplnený jemným rooibosom, rovnako ako klinčekom a škoricou. 

Roztopená mliečna čokoláda v tvare Mikuláša na lízanke poteší vysokokvalitnými surovinami z ekologického poľnohospodárstva. Čokoládová lízanka je vynikajúcim spoločníkom na cestách a je vhodná ako sladká maličkosť na sviatok. S obsahom 40 % kakaa nielenže vynikajúco chutí, ale je aj veľmi roztomilá. 

Súťažná otázka: 

Symbolom ktorej dm značky je hnedý macko?


Z vašich odpovedí vyžrebujeme troch šťastných výhercov,  ktorí získajú skvelý balíček produktov v hodnote 15 € od spoločnosti dm drogerie markt.

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Veronika B., Košice

Patrícia N., Poprad

Zuzana P., Šaľa