Súťažte s dm drogerie markt: VYHRAJTE balíček skvelých produktov určených pre najmenších

Súťažte s dm drogerie markt: VYHRAJTE balíček skvelých produktov určených pre najmenších

18.2.2019

Odpovedzte na súťažnú otázku a vyhrajte balíček plný skvelých produktov pre deti!

V balíčku nájdete: 

 • SauBär sprchovacia pena, 150 ml
  Jemné ošetrujúce zloženie s vôňou manga a papáje je obzvlášť dobre znášanlivé a zodpovedá požiadavkám citlivej detskej pokožky.
 • SauBär detský sprchovací gél 2 v 1, 250 ml
  Jemná receptúra pre pokožku a vlasy s vôňou krémového kakaa a karamelu je dobre znášaná a zodpovedá požiadavkám citlivej detskej pokožky. Šetrné čistenie vďaka jemnému zloženiu a substanciám na rastlinnej báze zabezpečuje premastenie pokožky. Provitamín B5 zlepšuje schopnosť hydratácie a vlasom dodáva lesk, pružnosť a objem.
 • SauBär maľovacie mydlo, 75 ml
  Jemné umývacie zložky bez podráždenia čistia citlivú detskú pokožku. Hodnotný extrakt z nechtíka chráni a ošetruje pokožku.
 • SauBär soľ do kúpeľa, 60 g
  Príjemná vôňa levandule a vanilky pripraví vaše dieťatko na spánok. Jemná receptúra soli do kúpeľa je obzvlášť dobre znášanlivá s pokožkou a zodpovedá požiadavkám citlivej detskej pokožky.
 • SauBär sprchovací gél, 200 ml
  So žltozeleným neónovým sprchovacím gélom s jablkovou vôňou bude sprchovanie a umývanie vlasov zážitkom. Vďaka jemnému zloženiu a premasťujúcim zložkám na rastlinnej báze bude pokožka vášho dieťatka šetrne umytá. Provitamín B5 ošetruje vlasy a dodáva im prirodzený lesk.
 • SauBär detský praskajúci prášok do kúpeľa, 15 g
  Šumivý prášok do kúpeľa zabaví vaše dieťatko pri kúpaní. Voda sa premení na čarovný svet a popritom vyživí pokožku dieťatka.
 • plyšový vankúš jednorožec
 • detský ruksak
babylove sutaz

Zo správnych odpovedí vyžrebujeme troch šťastných výhercov, ktorí získajú balíček produktov v hodnote 20 Eur od spoločnosti dm drogerie markt.

Súťaž je ukončená!
Výhercom blahoželáme:

Pavla Blahová, Trnava

Andrea Ággová, Nové Zámky

Anna Pavlačková,Nemšová

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.