Súťažte o skvelé produkty od dm drogerie markt

Súťažte o skvelé produkty od dm drogerie markt

15.1.2024

Súťažte s nami o skvelý balíček produktov od dm drogerie markt.

Čo môžete vyhrať?

Krém na ruky s olejom z marhuľových jadier a ochranným faktorom 15 proti slnečnému žiareniu. Intenzívna starostlivosť vyhladzuje pokožku a dodáva jej poznateľnú pružnosť, ochranný faktor chráni pred UVA a UVB žiarením. Vyhladzuje pokožku rúk a zanecháva ich hebké. 

Bylinno–ovocno-koreninový čaj zaujme špeciálnou kombináciou bio byliniek. S jemnými vôňami mäty, pomarančovej kôry a šalvie dodá čaj príjemný pocit pri každom dúšku. Príjemne teplý nápoj je pripravený z vybraných organických ingrediencií a zaujme svojou osviežujúcou chuťou. 

S príchuťou slivky, hrušky a jablka s ryžou a škoricou je vhodná pre dieťa už od jedného roka. Obsahuje 100 % ovocia s jablkovým a banánovým pyré v bio kvalite z ekologického poľnohospodárstva. Ovocný príkrm zo slivkového, hruškového a jablkového pyré s ryžovou múkou a škoricou je ideálny ako pochúťka na desiatu, olovrant, sladký dezert po hlavnom jedle alebo na cesty. Je bez pridaného cukru a iných prísad. 

Tento sprchovací gél zahreje pri srdci aj pri duši. Zloženie je vhodné pre citlivú pokožku a očarí zmysly zážitkom z príjemnej vône. Pre pohodové chvíle pri sprchovaní v chladnom zimnom období.

S kreatívnou súpravou farieb na prsty môžu deti popustiť uzdu svojej fantázie. Set obsahuje štyri rôzne farby, ktoré je možné riediť vodou a dvanásť kartičiek s motívmi, ktoré môžete vyfarbovať. Farby schnú rýchlo, čo zaistí, že sa majstrovské diela nerozmažú. 

Je skvelým pomocníkom doma i na cestách. Extra jemné vlhčené utierky sú obohatené o bisabol, alantoín a vitamín E, ktoré spoľahlivo čistia jemnú detskú pleť a chránia ju pred vysušením. Sú obzvlášť jemné a nadýchané, dobre znášanlivé a zodpovedajúce požiadavkám citlivej detskej pokožky. 

Detské chrumky sladký zemiak a jablko sú skutočnou pochúťkou. Lahodné chrumky sú ideálne ako občerstvenie medzi hlavnými jedlami, na doma aj na cesty. Kvalitné organické ingrediencie bez prídavku cukru (obsahujú prírodné cukry) a soli sú vhodné pre deti už od ukončeného 7. mesiaca. Chrumky sú pufovaný kukurično-prosný výrobok s práškom zo sladkých zemiakov a jabĺk. Ich tvar a veľkosť presne sadne do malých detských rúk a tak napomáhajú rozvíjať aj jemnú motoriku dieťaťa. 

Súťažná otázka:

Minimálne na koľko mesiacov platí v dm garancia dlhodobo výhodných cien?

Z vašich odpovedí vyžrebujeme troch šťastných výhercov,  ktorí získajú skvelý balíček produktov v hodnote 15 € od spoločnosti dm drogerie markt.

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.