Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Rodina

anonym, 14.06.2012 13:57

Rozvod a deti

Rozvodová situácia je v životnej dráhe obdobím výrazného stresu, sprevádzaného zvýšenou citlivosťou a môže negatívne ovplyvniť nielen samotných manželov, ale aj najzraniteľnejších členov rodiny – deti.
Ako súčasť mojej rigoróznej práce na tému Rozvod manželstva a jeho vplyv na sociálnu adaptáciu dieťaťa by som chcela uskutočniť prieskum adaptácie dieťaťa z rozvedenej rodiny v jeho prirodzenom prostredí, t.j. v rodine a v škole. Cieľom prieskumu je odhaliť negatívne faktory, ktoré pôsobia na dieťa pri rozvode rodičov a poukázať na podmienky, ktoré pomôžu minimalizovať záporný vplyv na jeho psychický a somatický vývoj a tým aj na sociálnu adaptáciu.
Dovoľujem si Vás osloviť s prosbou o vyplnenie dotazníka. Vaše skúsenosti sú pre mňa veľmi hodnotné, preto prosím o úprimné, otvorené a kritické odpovede. Údaje, ktoré poskytnete, budú chránené pred zneužitím a budú spracované hromadne s odpoveďami iných respondentov. Ďakujem.
Dotazník je na adrese: http://iankety.sk/dotaznik/253258735/

 • anonym
  16.06.2012, 20:02

  no keby bol ten link ze sa na to da kliknut a ma to tam hodi, tak nemam problem s vyplnenimCool

 • monika
  07.07.2012, 13:40

  prosim vas zomrel mi svagor mam nosit smutok?poradte bol to mojej svagriny manzel dakujem za kazdu radu

 • monika
  07.07.2012, 14:28

 • Juro
  27.08.2012, 17:31

  Ahojte,vie mi niekto poradit ci ma moja priatelka pravo branit mi v styku so synom?Niesme zobrati,a nebyvame spolu.Ale normalne spolu zijeme,ci ako to nazvat.Proste stretavame sa denne,chodime s polu vsade akurat ze na vecer ideme kazdy do svojho bytu,nakolko nieje moznost byvat spolu.A teraz po hadke ktora medzi nami vznikla mi priatelka dala kopacky a odmieta mi moznost stretavat sa so synom.Podotykam ze cely cas od kedy sa maly narodil,jej poctivo platim vyzivne na syna na jej ucet vo vyske 85 eur.Takze este raz sa pytam,ci ma na to pravo odmietat mi styk so synom,pripadne ci moze rozhodovat o stretnuti s nim,len ked jej to vyhovuje.Dakujem vopred za odpovede.Juro.

+ -
Príspevkov: 4