Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Rodina

anonym, 27.08.2011 15:35

Buducnosť

Mám takmer 40 rokov som rozvedená a mám 13 ročného syna.Zoznámila som sa s úžastným človekom,stretávame sa 7 mesiacov no moj syn si k nemu nenašiel cestu.Chceli by sme bývať spolu v jednej domácnosti no po včerajšom rozhovore so synom som veľmi smutná,reagoval agresívne,nesuhlasí s tým.Pritom jeho vlastný otec o neho nemá záujem,myslela som že bude rád a vidím že to tak nie je.Ja sa však necítim taká stará aby som ostala sama iba so synom.Boli ste v podobnej situácii? Stále dúfam že sa s tým syn zmieri

 • anonym
  27.08.2011, 15:54

  v podobnej situácií som nebola ale bohužial podľa mňa sa budeš musieť zachovať trošku sebecky a syn sa bude musieť s tým vyrovnáť, tak ako píšeš 40 rokov nie je vek kedy sa už nežije a tvoj syn ešte tak cca 2-3 roky a bude mať už úplne iné záujmy a teba už nebude tak potrebovať a aj ty potrebuješ niekoho a navyše syn bude v puberte a budeš potrebovať aspoň morálnu oporu a čo potom keď bude syn dospelý to máš ostať sama a čakať kedy si syn urobí na teba čas ja by som viedla s ním rozhovor aj týmto smerom . . .

  Prajem veľa šťastia a držím palce až sa syn rýchlo s tým vžije a budete šťastný

 • anonym
  27.08.2011, 16:07

  Poradila by som ti ešte počkať zo spoločným byvaním a syna postupne po troške na to pripravovať.Ak je rozumný pochopí že nemožeš zostať sama.A možno už tieto vianoce strávite všetci v spoločnéj domácnosti ako rodina.A čo ty vieš možno ešte budete mať aj dieťatko,ja som porodila druhé bábo keď som mala 41r.stále sa nám nedarilo a keď som to už vzdala že ostaneme len traja vtedy sa to nečakane podarilo.Veľa šťastia prajem.

+ -
Príspevkov: 2