Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Rodina

anonym, 13.02.2009 08:49

Oslava 1. rôčika

U nás to vyzerá tak, že oslavu prvého rôčika oslávime len my rodičia s naším dieťatkom. Vzťahy v našej rodine sú nenavrátiteľne naštrbené. Svokrovcov nechcem už v živote vidieť. A ani melého tam nepúšťam. Ale časť manželovej rodiny je v pohode - jeho starí rodičia, jeho krsná... . Ale držia spolu. To znaméná, že aj keby ich pozvem tak neprídu. Moja rodina to je brat v zahraničí a otec 150 km ďaleko. Máte nejaké nápady ako túto milú udalosť dôstojne osláviť?

 • SandraS
  13.02.2009, 09:38

  jjarka, ani my sme neoslavovali vo velkom, teraz bude maťmalý 2 roky a budeme len my, moji rodičia a maleho krstní rodičia.... Svkorovci neprídu, ani manželova rodina, teda nehneváme sa, ale oni k nam nechodia ... no je to dlha a zložitá historia, prečo to tak je...:roll:

  Ja byť vami si urobím nejaký pekný výlet, niečo čo mate všetci radi, do wellnessu, do ZOO, na koníky ....  a bude to lepšie ako nejaké velké oslavovanie:wink: Ročné dieťatko to aj tak ešte inak vníma a z oslavy by vela nemalo:wink:

 • bubu2
  13.02.2009, 09:54

  netrap sa, ani Lukáškova oslava prvých narodenín nebola podla mojich predstav. u nas v rodine je to tiež velmi zložite. výsledkom bolo že mal dve narodeninove torty, v jeden den oslavoval s nami rodičmi, mojimi starymi rodičmi a jeho krstnou mamou. svokrovci prišli na druhy den (hoci svokor mal v den jeho narodenin volno, ale radšej si vybral dovolenku na druhy den). moji rodičia neprišli vobec. :cry:  suhlasim so Sandrou, urobte si nejaky vylet,

 • SandraS
  13.02.2009, 09:59

  no my sme staršej dcerke robili velku oslavu 1. narodenín, zvolali celu rodinu a  banujem, že som to vobec robila, mala som radšej čas a peniaze investovať na niečo ine ... odvtedy nerobíme žiadne velke oslavy, ani nam, ani deťom, radšej nech príde pár blízkych ludí, ktorých mame radi:D  a fakt si radšej s deťmi niekam potom vyrazíme a venujeme sa im.

  Možno by som rada niekdy urobila deťom detsku oslavu, pozvala ich malých kamarátov ... ale nemáme moc koho, teda niežeby sme nemali kamarátov, ale nechodievame si gratulovať, tak mi to pride take blbe ...

 • jjarka
  13.02.2009, 13:34

  Ďakujem dievčatá , dosť ste ma upokojili, už sa necítim tak divne. Určite sa pôjdeme niekam welnesovať.

 • SandraS
  13.02.2009, 13:47

  jjarka, užete si to a

  Adamkovi prajeme veľa šťastia, zdravia a hlavne maminkinej a ockovej lasky:kiss:

+ -
Príspevkov: 5