Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Neskutočne ma bolí srdce

Dobrý deň, mám teraz náročné odbobie a potrebujem sa z toho vyrozprávať. Na vysokej škole som spoznala jedného chalana, s ktorým sme si rozumeli a ja som sa postupne do neho zaľúbila. Všetkého bol iniciátor on. No po istom čase ma prestal kontaktovať, ja som tomu absolúne nerozumela, pretože nikdy sme nemali medzi sebou konflikt a vyzeral, že sa cíti so mnou dobre. Ešte aj naposledy, čo sme boli spolu bolo super. Mňa to neskutočne trápilo ako do dopadlo, no v našom prípade skôr nedopadlo. Nič sa mi ani len nepokúsil vysvetliť, čo je za jeho správaním. Všetkému som pochopila, keď som ho videla s inou, zlomilo mi to srdce na milión kúskov, samozrejme poplakala som si nejedenkrát. Cítim sa mizerne ešte aj na soc. siete si dáva zamilované fotky a píše ako spoznal lásku. On si je šťastný a absolútne ho netrápi ako sa môžem cítiť ja. Pochopila som, že si chcel zdvihnúť na mne svoje ego a to je tak všetko, celý čas ma len zavádzal a mne je z toho zle.  Keď sme sa náhodne stretli tak sa mi nedokáže pozrieť ani do očí, len sklopí zrak a beží kade ľahšie, zabolelo ma to veľmi ako to môže urobiť človek, ktorý tvrdil, že ma "ľúbi". Mám v hlave obrovský chaos a dúfam, že na neho dokážem, čo najrýchlejšie zabudnúť aj keď to bude bohužiaľ ťažké. Aj takto sa, bohužiaľ, dokáže správať dospelý človek. Ja by som nikdy nedokázala klamať človeku do očí, že ho ľúbim, no žiaľ každý sme iný. 

 • oli26
  26.05.2017, 19:45

  ahoj, neuviedla si zakladnu  vec a to kolko ste boli spolu... je rozdiel ci mesiac alebo rok a z toho vyplyva kopec veci.

 • Vouli
  06.06.2017, 10:25

  zrejme si si veci vysvetlila inak ako ich on myslel. 

 • sofiona
  07.06.2017, 11:24

  často si zle veci vysvetľujeme ako tu už zaznelo. Čo potom má za následok, že sa takto cítime.

 • laskovienka
  12.06.2017, 17:53

  je to smutne. no taketo veci sa deju. nie su prijemne avsak treba si uvedomit, ze cloveku velmi vela do zivota daju. 

 • Dioniza
  11.07.2017, 12:38

  a koho neboli v dnesnej dobe?

 • zuika87
  12.12.2017, 12:50

  smutné je, že sa to čím ďalej, tým viac stáva starším ľuďom teda už nie úplným pubertiakom 

 • Keta
  15.07.2018, 20:35

  to já mam zase opačný problém. Dlho som sama a niekedy je mi z toho až ťažko a už neviem čo robit aby som niekoho stretla. Poradite mi kde a ako niekoho nájst?

 • Martina
  15.07.2018, 20:46

  @Keta skušala si nejaku zoznamku? Alebo si radšej na priame zoznamenie? Já som takto na zoznamke pred 6 rokmi našla lásku svojho života.

+ -
Príspevkov: 8