Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Partnerský vzťah

Smutné_dievča, 19.04.2017 21:24

Stále ho ľúbim

Zdravím Vás,  veľmi ma trápi jedna vec a chcela by som Vás poprosiť o nejaké názory prípadne rady. Onedlho budem mať 22 rokov. Minulý rok som sa náhodne spoznala s jedným chalanom. Chodíme na tú istú VŠ. Hneď na začiatku, keď sme sa prvýkrát videli tam bolo niečo viac. Nepripisovala som tomu nič, mám dosť nízke sebavedomie, neverím si a nikdy by som si netrúfala žiadneho chalana zbaliť. No po pár týždňoch sa začal ozývať cez spoločných známych a tak to začalo. Vymenili sme si fb, písavali sme si a aj sme sa stretli bolo to super mali sme sa o čom zhovárať a padli aj pusy. Samozrejme, zamilovala som. Potom prišli letné prázdniny a nakoľko bývame ďalej od seba dlhšie sme sa nevideli. Jedného dňa som prišla na to, že si ma vymazal z priateľov ma fb, mňa to totálne položilo nakoľko to bol náš jedinný spoločný kontakt. Neviem, aký mal dôvod či sa nechcel viazať alebo si nebol istý naozaj neviem, tých dôvodov mohlo byť naozaj veľa. Škola začala a ja som chodila ako bez duše. Mala som hrozné nutkania sa mu ozvať, no neozvala som sa mu ani ja, nechala som ho ísť svojou cestou nech si žije svoj život. Trpela som strašne. Potom sme sa stretli niekoľkokrát a pozdravili sme sa, to bolo všetko. Pomaly som sa z toho dostávala, hoci som ho stále ľúbila a mrzelo ma to neskutočne. Možno som aj ja urobila chybu, že som nezabojovala o neho, ale v tej chvíli som to tak cítila, že ho mám nechať tak. Keď som už od neho vážne nič nečakala tak hodil spoločnú reč, prekvapilo ma to. Chvíľku sme sa rozprávali. Možno ho to vyprovokovalo, že za ním nedoliezam a preto urobil prvý krok. Možno má výčitky svedomia, neviem o čo mu ide. Viem, že nikoho nemá a ani nemal. Stále ho ľúbim a neviem, či mu mám napísať, každý deň mi chýba. On má strach ma aj osloviť, bolo to cítiť. No ani takmer po roku nevyprchala  medzi nami chémia, keď ho vidím som úplne mimo ako taká puberťáčka. Čo by som mala podľa Vás urobiť? Rozmýšľala som, či mu mám napísať, ale najhoršie na tom je to, že neviem ako na to. Nedokážem na neho zabudnúť napriek všetkému mi na ňom záleží.

 • Lenka28
  20.04.2017, 20:42

  Smutne dievca, neverim, ze vas jediny kontakt bol cez fb v dnesnej dobe. A co telefon?PO druhe pises, ze mas 22 rokov, no Tvoj prispevok svedci skor o pubertalnom veku,uplne  bez urazky, neviem sa z toho romanu vysomarit :-)Neozyva sa, nevies preco, mali ste spolu nieco, milujes ho, chces ho, trpis kvoli nemu, netusis co on si mysli a co vlastne chce, tvari sa ako cudzi ...ved na to je tak jednoduche riesenie, jednoducho sa ho opytaj :-)  Pokial on nema 16 rokov, tak urcite dostanes odpoved bud pozitivnu alebo negativnu a budes aspon  vediet na com si. Naco sa zbytocne trapit? Nejaky hacit v tom bude urcite, bud ma inu alebo na teba nechcel naliehat, lebo si bola nepristupna? To nik netusis, kym sa s nim narovinu neporozpravas. 

 • Jarumilka
  25.04.2017, 11:40

  ak sa chlapec neozyva tak na co sa trapit. Nebola si pre neho nic viac len ako zabavka alebo flirt. Mozno sa to tazko takto pocuva ale podla mna je to pravda. Len by si sa s tym mala zmierit a neboj najdes niekoho s kym to uz vyde.

 • dooria
  18.05.2017, 17:35

  zbytočné je sa nad tým pozastavovať. trápiť.

 • Vouli
  06.06.2017, 10:22

  len prave toto je to, co mame my zeny problem pochopit. 

 • Dioniza
  11.07.2017, 12:34

  kiezby bolo lahke sa zbavit takychto pocitov a problemov. 

 • zelmia
  12.07.2017, 19:40

  Cas to zahoji.

 • zorka
  18.09.2017, 13:40

  hovori sa, ze cas zahoji... skoda, ze ten cas plynie v takychto chvilach velmi pomaly...

 • helinka
  06.12.2017, 21:08

  daj sa do pohody, pekne sa nalíč kvalitnou kozmetikou, stylovo sa obleč a bež si vyvetrat hlavičku. Určite to pomože.

+ -
Príspevkov: 8