Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Dovolenka pri mori s malými deťmi autom

Poraďte vhodné miesto na dovolenku pri mori s malými deťmi (2 roky a 3 mesiace). Chorvátsko alebo Taliansko. Je nám to jedno kde, lebo sme tam ešte neboli. Veľmi by ma potešil aj konkrétny typ na apartmán. Prípadne rady, či ste si varili, alebo ako je to s cenami v reštauráciách.  Ďakujem za každú odpoveď.

 • stankaG
  11.07.2009, 14:11

  ahoj, jednoznačne by som odporučila taliansko. vlani sme boli v chorvátsku a boli sme veľmi sklamaní.
  odporúčam bibione alebo lignano, sú tam široké piesočnaté pláže, detské parky a hlavne čo v chorvátsku nepoznali tak poriadok na pláži. tam sa nestretneš s rozbitými fľašami či špakmi...
  variť sa dá v apartmánoch a tiež sú tam reštaurácie a pizzérie na každom kroku...
  apartmány sa dajú rezervovať cez túto stránku http://www.cestujeme.sk/ponuka.php?idK=002
  stačí napísať termín a požiadavku na apartmán a pošlú konkrétnu ponuku všetkých voľných apartmánov hoc kde v taliansku.
  toľko moja skúsenosť.
  príjemnú dovolenku :D :D :D

 • cibina
  11.07.2009, 21:20

  Ahojte, my sme boli s 9 mesačným dieťaťom v Chorvátsku pri Poreči, oblasť Plava Laguna, hotel Delfín. Je tam ihrisko pre deti, bazén s morskou vodou pri hoteli a fantastická strava. :tup:
  Jediné, čo nám nevyhovovalo, bola hudba do polnoci...

 • sandras
  11.07.2009, 21:43

  cibina a vošli ste sa aj s 2 deťmi? Lebo mne niekto hovoril, že su tam maličke izby... ale tiežsom počula,  že je tam super, vyborná strava

  my potrebujeme prístelku pre dceru a aby sa vošla aspon ešte cestovna postielka pre maleho (medzi nami nespáva a asi by vymýšlal)

 • cibina
  12.07.2009, 22:05

  Aha, tak to je pravda, izba bola malá, mali sme prístelok, ale malý spal s nami, inak by sa tam postielka nevošla. Ale my sme mali last minut, tak nám bolo povedané, že preto sme na menšej izbe, inak sú vraj aj väčšie. A ešte niečo, treba sa informovať, či na poschodí, kde máte mať izbu, je aj výťah, lebo nie je všade a s kočiarom by to bolo horšie po schodoch. Aj k hotelu vedie schodište zo strany od mora, ale nám sa dalo po schodíkoch normálne s kočiarom presúvať po jednom prednými kolieskami.

+ -
Príspevkov: 4