Moje deti, tvoje deti, naše deti. Je čas zadefinovať si pozíciu macochy!

Redakcia | 27. Apr 2020
Moje deti, tvoje deti, naše deti. Je čas zadefinovať si pozíciu macochy!
foto: redakcia

V rozhovore so Zorou Inkou Grohoľovou sa venujeme veľmi aktuálnej téme v našej spoločnosti, o ktorej sa hovorí stále málo i napriek tomu, že sa, podľa štatistík, dotýka skoro každej tretej rodiny.

Vypočujte si podcast BEZ MAKE-upu

Odoberajte podcast BEZ MAKE-upu zadarmo:

Tou témou je pozícia MACOCHY v takzvaných patchworkových rodinách, teda takmer už typických rodinách dnešnej doby, ktoré sú namiesto štandardného zloženia typu otecko, mamička, dcérenka a synček, skôr typu „moje deti, tvoje deti, naše deti“, a to v nekonečnom množstve obmien.

S Inkou Grohoľovou sme prvýkrát túto tému verejne otvorili v septembri 2019 v podcaste TALKSLOW a rozhovor nájdete pod názvom MACOCHA. Tento rozhovor bol jedným zo spúšťačov toho, že Inka sa rozhodla túto tému detailne prepracovať a v súčasnej dobe pracuje na knihe, v ktorej, okrem odborných informácií, prinesie tie, ktoré nás zaujímajú najviac a to sú príbehy konkrétnych žien, ktoré si pozíciu MACOCHY zažili na vlastnej koži. Rozhovory sa navzájom dopĺňajú a máte možnosť nájsť v nich informácie a užitočné odporúčania, ku ktorým sa bežne nedostanete.