Moderné macochy

Autorka spolu s odborníčkami ako psychologička, terapeutka, advokátka, mediátorka, etnologička a behaviorálny vedec vytvára fascinujúci obraz o tom, čo to znamená byť macochou v 21. storočí. Viac informácií..

Špeciálna ponuka
Moderné macochy
Vyberte si z ponuky
V dnešnej dobe, keď mnohé rodiny vznikajú spojením partnerov s deťmi z predchádzajúcich vzťahov, táto kniha otvára dvere do životov tých „druhých“ žien. Žien, ktoré sa stávajú „novodobými macochami“, minimálne počas víkendov.
Kniha prináša aj príbehy skutočných žien, ich výzvy, radosti, ale aj starosti a boje pri budovaní vzťahov s deťmi svojich partnerov, ako aj s ich bývalými partnermi a manželkami.
Zameriava sa na búranie stereotypov a predsudkov spojených s pojmom macocha a ukazuje, že neexistuje jednotný návod, ako byť dobrá macocha. Namiesto toho povzbudzuje čitateľky, aby aktívne formovali svoje vlastné pochopenie tejto úlohy, s dôrazom na toleranciu a otvorenosť.
Kniha je napísaná tak, aby sa čitateľka cítila ako pri rozhovore s blízkou priateľkou, ktorá ponúka podporu a porozumenie. Je to výborný sprievodca pre každú ženu, ktorá sa ocitla v úlohe macochy či na opačnej strane - matky detí, alebo pre kohokoľvek, kto hľadá lepšie pochopenie týchto moderných rodinných dynamík.
 

Hodnotenia zákazníkov

0 Recenzií
(0)
0% Complete
(0)
0% Complete
(0)
0% Complete
(0)
0% Complete
(0)
0% Complete

Pridanie hodnotenia

Overenie