Dojčenské recepty

Je naozaj potešujúce, že stále viac mamičiek (i oteckov) je ochotných doma variť čerstvú stravu a dennodenne premýšľať, čo je pre dieťa zdravé a čo nie. Podľa tvrdenia WHO, výživa až z 80-tich percent rozhoduje o celkovom zdraví jedinca, gény ho ovplyvňujú len z 20-tich percent. Aká je teda správne výživa pre dojča? Základom výživy malých detí je, aby boli dojčené. Príkrmy podávané po 6. mesiaci majú byť domáce, skutočné jedlo, charakterizované hravosťou a rozmanitosťou. Na pomoc sme vám pripravili zbierku receptov pre deti od 6 mesiacov do 2 rokov. Nájdete ich tu viac ako 200 – tradičných, ale aj tzv. moderných. Všetky recepty, ktoré v knihe nájdete, môžete pripraviť rýchlo a taktiež si môžete byť istí, že použité suroviny a príprava sú v súlade s odporúčaniami odborníkov. Dobrú chuť, drobček! Viac informácií..

Hodnotenia zákazníkov

2 Recenzie
(2)
100% Complete
(0)
0% Complete
(0)
0% Complete
(0)
0% Complete
(0)
0% Complete

Pridanie hodnotenia

A
Andy overený zákazník
18.03.2019
Všetko čo potrebujete - v jednej knihe

Kniha je krásne graficky spracovaná, je v nej naozaj veľké množstvo receptov aj z úplne bežných surovín, ale aj z takých ako quiona, pšeno - čiže nájde soi pre seba každý. čo je však najlepšie, keď ju otvoríte s tým: " čo teraz budem variť ?", určite nájdete pre drobca taký recept, že máte tie suroviny v chladničke a špajzi. Okrem toho je tu veľa praktických rád, ktoré mi tak chýbali pri staršom synovi. Zhrnula by som to tak, v tejto knihe je všetko čo potrebuje čertstvá i skúsenejšia mamina, aby mohla ponúknuť drobcovi to najlepšie papanie :)

S
Simca overený zákazník
13.01.2019
mnozstvo receptov

Pacilo sa mi ze v knihe je naozaj obrovske mnozstvo receptov.Je z coho vybearat ked budete doma rozmyslat co z tej chladnicky ci spajze vybrat a uvarit babetku :) Co je super-je tam vela takej tej beznej klasiky ale aj dost "novodobych" receptov napr. s quinou,pohankou,avokadom... Ja varim z knihy mojmu drobcovi kazdy den a stale som vela z toho nevyskusala.. Davam plny pocet bodov!!!!!!