Babylove

Súťaž: Opäť máte šancu získať skvelé produkty zn. babylove od dm drogerie markt!

21.1.2021

Zapojte sa a tento skvelý balíček je váš!

Čo môžete vyhrať?

 • babylove fľaša na pitie so silikónovou slamkou, 1 ks
  Detská fľaša na pitie so silikónovou slamkou vhodná pre deti od 12. mesiaca im uľahčí naučiť sa piť samostatne. Jemná a flexibilná slamka je vyrobená zo silikónu, je nepriepustná a zaručí rovnomerný tok pitia. Fľaša je vybavená ochranným uzáverom, ktorý je nepriepustný, a preto je ideálna aj na cesty.
 • babylove termoobal na fľašu, 1 ks
  Obal na fľašu zabezpečí komfortný prenos detskej fľašky. Udrží obsah dlhšie teplý alebo studený. Je ideálny na doma i na cesty.
 • babylove plyšová retiazka na detský kočík, 1 ks
  Plyšová retiazka je skvelým doplnkom na kočík. Je vyrobená z mäkučkého plyšu a jej veselé motívy podporujú vnímanie, hmat a motoriku vášho dieťatka. Dva praktické klipy umožnia retiazku jednoducho a rýchlo pripevniť na kočík. Hrkálka a zrkadielko zamestnajú a potešia malých objaviteľov.
 • babylove sensitive krém do nepriaznivého počasia, 75 ml
  Detský krém chráni pokožku pred chladom, vetrom a vlhkosťou. Výživné zloženie s extraktom z rumančeka, panthenolom a slnečnicovým olejom chráni pleť pred vysúšaním a udržuje ju v prirodzenej rovnováhe. Zároveň zanecháva príjemný olejový film a pokožku zjemňuje.
 • babylove sensitive 2v1 sprchovacia emulzia a šampón, 200 ml
  Jemná receptúra s extraktom z rumančeka, panthenolom, aj pleti vlastnými biolipidmi jemne a dôkladne čistí pokožku a vlasy, tým im dodáva zdravý a lesklý vzhľad bez vysušenia.
 • babylove sensitive telové mlieko, 250 ml
  Ľahké telové mlieko sa dokonale postará o pokožku bábätka. Jemná receptúra s obsahom rumančeka a slnečnicového oleja intenzívne vyživuje a chráni suchú pokožku, podporuje prirodzenú ochrannú funkciu detskej pokožky a zvláčňuje ju.
súťaž babylove

Odpovedzte správne na súťažnú otázku: S príchodom nového roka prichádza aj nová kampaň, ktorá uvádza do popredia 8 vybraných rastlín a bylín. Aké je heslo tejto kampane?

Súťaž trvá do 28.1.2020

Zo správnych odpovedí vyžrebujeme troch šťastných výhercov, ktorí získajú balíček produktov zn. babylove v hodnote viac ako 20 Eur od spoločnosti dm drogerie markt.

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Marietta Rados, Vinica
Simona Tremková, Chorvátsky Grob
Zuzana Ďaláková, Trnava