Súťažte s dm drogerie markt o balíček detského riadu zn. babylove

Súťažte s dm drogerie markt o balíček detského riadu zn. babylove

15.2.2021

ČO môžete vyhrať?

  • babylove detský pohár na učenie pitia z polypropylénu, 1 ks

Detský pohár na učenie pitia je skvelým pomocníkom pre deti pri prvých samostatných činnostiach. Je vyrobený z polypropylénu zo starostlivo kontrolovaných materiálov. Hrnček s praktickými uškami presne sadne do malých detských ručičiek.

  • babylove detská miska z polypropylénu, 1 ks

Deti si v miske môžu vychutnať všetky obľúbené jedlá, polievky či iné pochúťky. Vďaka protišmykovému dnu spoľahlivo drží na povrchu a neprevrhne sa. Jemný, hravý a farebný dizajn zaujme detskú pozornosť. Vyskladajte si celú súpravu riadu!

  • babylove detský tanier z polypropylénu, 1 ks

Deti si v miske môžu vychutnať všetky obľúbené jedlá. Vďaka protišmykovému dnu spoľahlivo drží na povrchu a neprevrhne sa. Jemný, hravý a farebný dizajn zaujme detskú pozornosť. Vyskladajte si celú súpravu riadu!

  • babylove detská príborová súprava, 1 ks

Detská príborová súprava s veselými motívmi je vhodná pre deti od ukončeného 12. mesiaca veku. Čas strávený pri jedle premení na zábavu, pri ktorej sa tí najmenší zároveň učia jesť pomocou vidličky a lyžičky.

Odpovedzte a vyhrajte

Odpovedzte správne na súťažnú otázku: Koľko active beauty bodov získate, keď sa zaregistrujete v dm e-shope?

Vyžrebujeme troch šťastných výhercov, ktorí získajú balíček produktov zn. babylove v hodnote 15 Eur od spoločnosti dm drogerie markt.

Súťaž je pre členky KLUBU MAMA a ja

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Blahoželáme:
Martina Koníčková, Sabina Bobríková a Zuzana Piliarova sa budú tešiť z výhry.