Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • depresie

    , Autor:

    dobry den,prosim vas mam 19 rocneho syna ,a neviem ako to snim riesit ma depresie ,strach z ludi ,nechce nadvezovat ziadne priatelstva ,nechodi nikam ,nema ziadni zaujem o nic .hra iba hry .k lekarovi ho neviem dostat .

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Skúste sama navštíviť psychológa alebo psychiatra a poraďte sa s ním ako ho dostať za odbornou pomocou. Zamyslite sa nad tým, kedy začal byť taký samotársky, ustráchaný, či to malo nejakú vyvolávajúcu metódu / úmrtie v rodine, rozchod s priateľkou, strata domáceho zvieratka, sťahovanie..../Taktiež sa treba zamyslieť, či niekto v rodine netrpí psychiatrickým ochorením, bývajú totiž dedičné a iste sa vás to bude aj psychológ alebo psychiater pýtať.