Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • prehybanie chrbatika

    , Autor: tinka-9

    Dobry den. Moj syncek bude mat 9mesiacov,stvornozkuje,pekne sam sedi a aj stoji bez drzania. Ked bol maly sem tam zvykol prehynat chrbatik a hlavicku dozadu no preslo to a teraz to robi zase,vacsinou ked je unaveny alebo nejaky nepokojny.Idu mu aj zubky. Robi to na rukach ze sa tak natahuje dozadu no aj ked sedi alebo stoji. Neviem ci to treba nejak riesit alebo je to v poriadku.Inak je to usmievave sikovne dieta :)

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Je to už jeho aktívny prejav, možno zistil, že sa takýto nový pohyb dá uskutočniť. Myslím, že podľa vašich informácií je dieťatko úplne v poriadku a nič nezvyčajné popisovaný pohyb neznamená.