Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • nepravidelná stolica

    mám 2 ročného syna, ktorý má nepravidelnú stolicu. Bruško ho neboli, je spokojný, krásne papá, má aj stravu bohatú na vlákninu no aj napriek tomu "nekaká" každý deň ale každý tretí, niekedy aj neskôr čo ma dosť znepokojuje. je to v poriadku ???
    Ďakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Každý druhý deň je v norme, čím je interval dlhší, tým je potrebné to sledovať a nikedy aj zasiahnuť, Zapisujte si kakaknie a ak sa interval častejšie viac ako ob deň,konzultujte lekára.