Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • vysetrenia

    Mila pani lekarka,moja 11mesacna dcera ma skoro kazdy vecer zvysenu teplotu /uz od decembra/.Na moju ziadost jej pediatricka urobila kompletne vysetrenia krv,moc, vyter z hrla a nosa.Vysletky su vsetky v norme len biele krvinky su zvysene.Pediatricka to uzavrela,ze mozu to sposobovat zubky.Mam to nechat tak?Nie je to nebezpecne?Dakujem za odpoved.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Ak je všetko v poriadku a nič sa nenašlo, a ak sú tie teploty len zvášené nad 37 st. C, tak by som dieťatko len sledovala, či dobre priberá, vyvíja sa a pri každom väčšom zvýšení teploty by som vyšetrila moč