Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Pluzgier

    , Autor: Nika14356a

    Dobry den dcera ma v ustach biely pluzgier co to moze byt dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Musí to vidieť lekár, kde to je a či to je p+úzgier, ten nemusí nič znamenať, hlavne ak je na podnebí v prostriedku, nie je to pľuzgier ale taká biela lišta, kde sa spojili dve časti podnebia alebo je to biely povlak, čo môže byť žabka.