Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Zmurkanie

    , Autor: jaja23

    Dobrý deň, prosím môj 8 mesačný synček začal prizmurovat očka, ako keby sa pozeral do svetla, ale robí to nezávislé na tom, či je v izbe svetlo, alebo nie. Tiež ho často svrbí noštek. Máva často vystiera ie noziciek, je aj hypertonicky. Strašia ma, že to môže byť aj epilepsia, nemáme túto chorobu v rodine, malý sa narodil v 37 týždni tehotenstva. Prizmuruje ocka väčšinou keď večer papa, ale aj keď sa hráme. Ďakujem veľmi pekne.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Neviem to na diaľku vyriešiť a len veľmi ťažko aj poradiť. Určite odporúčam o tom informovať vášho lekára. Treba tiež zhodnotiť, či v rodine / otec matka súrodenec dieťaťa/ nemajú alergiu, sennú nádchu.