Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Stolica

    , Autor: Alex19

    Dobrý deň
    chcela by som sa opýtať či je v poriadku keď moja 2 týždňová dcérka ma strašne smradlavú stolicu?Stolica je redšia, zeleno žlta s bielymi mliečnymi bodkami.Kým sa vykáká tak sa dosť pučí a potom to z nej doslava vyletí.Sme na umelom mlieku Hipp hypoalergenne.Môže to byť tým,že jej nesedí mliečko?Dávame probiotica každé ráno.

    Ďakujem za odpoveď

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Stolica ako ju popisujete je v poriadku, vôňa, zápach stolice býva rôzny, ako taký neznamená hneď nejakú chorobnú príčinu. Pokiaľ inak dieťatku nič nie je, nie je potrebné mlieko meniť. Najneskôr o dva týždne by ste. mali mať poradňu, poradíte sa s lekárkou