Poradňa pediatra

Poradňa pediatra
10,858 otázok

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu. 

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

 • Sťahovanie predkožky

  , Autor:

  Dobrý deň pani doktorka,
  mám takú otázku. Synček má 3 mesiace a jemne som mu stiahla predkožku a ide mu teraz z neho krv. Čo mám robiť, veľmi som sa toho zľakla. Je to niečo zlé? Ďakujem

  Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

  Nie je to zlé ale pediater vám pri novrodeneckej návšteve mal povedať, že do 15teho mesiaca veku dieťatka najmenej dovtedy netreba s predkožkou nič robiť. Takže krvácanie iste ustalo a predkožku zatiaľ nepreťahujte.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Podobné otázky

 • predkozka

  , Autor: adel07

  Dobry den p. doktorka, prosim Vas mojmu 11 mesac.chlapčekovi islo stahovanie predkozky celkom dobre,bol chory mal ATB a od toho casu sa mu predkozka neda stiahnut a nasilu to nechcem skusat,ako mam postupovat teraz dakujem.

  Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

  V totmto veku chlapcom ešte bežno predkožku nesřahujeme. Nemusíte to robit ani vy a už vůbec nie na silu. Pri ročnej alebo 15 mesačnej prehliadke na to upozornite lekára / vačšina z nás to kontroluje/ a poraďte sa ako to robit.,

 • stahovanie predkožky u babetiek

  , Autor: Abrahamova

  Dobrý deň pani doktroka chcela by som sa spýtať mám 9 mesiačného synčeka a naša doktorka mi povedala že mu môžeš začať pomaly stahovať predkožku na penise. Chcem sa spýtať či to nie je zavčasu.
  Lebo ona mu už stiahla.
  Tak teraz neviem či v tom mám pokračovať alebo mu to mám nechať tak.
  Ďakujem.

  Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

  Podľa mojich vedomostí sa s predkožkou u detí nič nerobí, buď sa sama uvolní rastom penisu alebo sa potom rieši uvolnenie predkožky urologom. Ak však pani doktorka postupuje inak, riaďte sa jej odporučeniami.

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: