Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Ruky v puse neustále

    , Autor: Peťa131

    Dobrý deň! Moj syn na 3mesiace a začal neskutočne jesť svoje ruky a keď mu to nenechám tak je nervozny a plače. Je kojený (každe 2hodiny chce jesť) a nechce dudlík ani hrizátko,nič okrem svojej ruky a to cely deň! No neviem či mu ďasienko boli alebo je to len zlozvyk, alebo je hladny? Nestači mu mm? Ako pomôcť? Je strašne nervozny celi deň. Ďakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Je to normálny prejav dieťatka v tomto veku. Dokonca sa to mamičky pýtam, či to dieťatko robí už okolo mesiaca. Začína objavovať svet a zatiaľ sa ďalej, než k svojej puse a ručičkám nedostane, tak to robí ako sa dá. Neskôr začne dudlať aj nožičky.............