Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Chĺpky

    , Autor: Katuška7891

    Dobra deň, chcela by som sa opýtať ...moja dcérka má 6 mesiacov a má dosť výrazné chĺpky nad perou aj pod ,taktiežna rukách a nožičkách predtým nemala môže ísť o hormonálnu poruchu alebo jej vypadajú.
    Ďakujem za odpoveď.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    V tomto nízkom veku by som nepredpokladala hormonálnu poruchu. Možno to pretrváva od narodenia, len ste si to nevšimi prípadne sa to teraz zvýraznilo. V každom prípade je treba na to upozorniť lekára pri najbližšej poradni alebo ak sa to bude výrazne behom krátkeho času zvýrazňovať, treba navštíviť lelkára.