Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Rada

    , Autor: Spring6

    Dobry den..chcem sa opytat co to znamena ak mi 7 tyzdnove babatko vyplazuje jazyk a je trosku nespokojne... moze byt len hladne alebo ide o nieco one? Dakujem za odpoved"

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Deti majú rôzne prejavy a jedným z nich je aj vyplazovanie jazyka. Okrem toho si iste dáva ručičku do pusinky, čo je tiež normálne v tomto veku.
    Ak by to vyplazovanie bolo spojené s tým, že neraguje primerane, keď sa mu prihovoríte, bolo by akoby mimo, poraDte sa s lekárkou. Dnes je možné ho pri tomnahrať na mobil a poradiť sa potom s lekárkou.